Pracownik TVP dociekał, dlaczego syn Trzaskowskiego nie… poszedł do pierwszej komunii – „Dobrze wydane” 2 miliardy”

"Nowa Solidarność" Rafała Trzaskowskiego startuje w przyszłym tygodniu

„Co pracownika TVP obchodzi, czy dziecko kogokolwiek poszło do pierwszej komunii? Jakim prawem pyta o te sprawy?” – pytał jeden z internautów.

 

A chodzi o najnowszy „wyczyn” pracownika TVP Info, który w Nowym Tomyślu na konferencji prasowej Rafała Trzaskowskiego postanowił zadać takie oto pytanie: – „Dlaczego pan wraz z żoną wycofał dzieci z przygotowań do pierwszej komunii świętej? Dlaczego córka poszła, a syn nie?”.

„Dobrze wydane dwa miliardy. Misja informacyjna na całego”; – „Ja bym się raczej zapytała o tych panów polityków z partii rządzącej, którzy co prawda do komunii poszli, ale nie przeszkadzało im to robić finansowych przekrętów na grube miliony. Dużo tego jest ;)”;

 

– „Dla mnie np. jako wyborcy jest bardzo ważne, żeby wiara – jakakolwiek – była prywatną sprawą kandydata”; – „A propos pytania pracownika TVPiS do Trzaskowskiego – komunia jest już objęta obowiązkiem szkolnym?” – komentowali internauci.

– „Ciekawe, że TVP Info interesuje się komunią syna Trzaskowskiego, a nie interesuje się pedofilami w sutannach…” – podsumowała jedna z internautek.

bt

Źródło: wyborcza.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jantar
Jantar
30 maja 2020 10:24

A od kiedy mamy państwo wyznaniowe i obowiązek jedynej słusznej wiary wraz ze wszystkimi obrzędami?

bolo
bolo
1 czerwca 2020 10:09
Reply to  Jantar

Myślę, że od jakiegoś czasu, ale nie wszyscy się zoriętowali.

Shaq
Shaq
30 maja 2020 10:37

Komunia (naukowo rzecz ujmując: bogożerstwo) to przysłowiowa brzytwa, której chwyta się funkcjonariusz TVP, gdy wie, że Rafał Trzaskowski nokautuje Andrzeja Dudę w kwestiach uczciwości, inteligencji, wykształcenia i znajomości języków obcych.
Każde takie pytanie daje Trzaskowskiemu znakomitą okazję, żeby pokazać, że jest człowiekem z klasą, a zadający mu pytanie – sprzedajnym palantem.

Irena
Irena
30 maja 2020 14:16

Pseudo dziennikarzyno…..powiem krotko……nos w sos palec w smalec !!!

Pipi
Pipi
30 maja 2020 15:11

Ja bym odpowiedział, że ma kryzys wiary. Jak syn pani Szydło…

Maciek123454321
Maciek123454321
30 maja 2020 15:43

Nie wiem, co odpowiedział Trzaskowski. Ja bym na jego miejscu powiedział: „Odp………………… się”. Tak na gorąco, bo prawdopodobnie w słowniku dyplomatycznym można znaleźć bardziej kulturalny odpowiednik tego zwrotu.

Andrzej
Andrzej
30 maja 2020 16:28

Jeżeli jeszcze nie mamy teokracji to jest to duży błąd,który należy szbko naprawić aa niejaki grzybowaty na prezydenta.Cociąz temu aktualnie panującemu niewiele brakuje.

Chermes
Chermes
30 maja 2020 17:25

Lubię takie dociekliwe pytania dziennikarzy TVPiS. Mam więc nadzieję, że w następnych programach, pan (lub pani) redaktor zapyta Kaczelnika, dlaczego jego mamusia pracowała przez wiele lat jako cenzorka w Głównym Urzędzie Kontroli Publikacji i Widowisk, mieszczącym się w Warszawie, przy ul Mysiej, zaś tatuś, ponoć były AK-owiec, ciężko ranny w palec, w Powstaniu, zapisał się do PZPR i przez wiele lat wykładał marksizm – leninizm?
Po wyjaśnieniu tych ciekawych spraw, oczekuję pytań do Dudusia, czy przed zaślubieniem Agaty, w synagodze, poddał sie zabiegowi obrzezania, bardzo ważnego elementu w wyznawanej przez żonę wierze?
Albowiem, jak już pytać, to pytać. Taki jest bowiem obowiązek dziennikarski. 🙂

ala
ala
30 maja 2020 23:11

Co za propaganda, co to kogo interesuje ja sie pytam? pis ma tyle brudów za uszami, ze tym raczej powinni sié zainteresować.

Nutka
Nutka
1 czerwca 2020 15:59
Reply to  ala

Ale no coś Ty! Przecież w „pisi” same kryształy…. :DDD

Eric
Eric
2 czerwca 2020 18:24

Nie poszedl nie było wolnych terminów marta K aczy. Miala w ten dzień kolejny slub