Pracownik TVP dociekał, dlaczego syn Trzaskowskiego nie… poszedł do pierwszej komunii – „Dobrze wydane” 2 miliardy”

Trzaskowski atakuje Dudę z najmniej spodziewanych pozycji, coraz więcej mówi na temat polityki ekonomicznej i socjalnej.

„Co pracownika TVP obchodzi, czy dziecko kogokolwiek poszło do pierwszej komunii? Jakim prawem pyta o te sprawy?” – pytał jeden z internautów.

 

A chodzi o najnowszy „wyczyn” pracownika TVP Info, który w Nowym Tomyślu na konferencji prasowej Rafała Trzaskowskiego postanowił zadać takie oto pytanie: – „Dlaczego pan wraz z żoną wycofał dzieci z przygotowań do pierwszej komunii świętej? Dlaczego córka poszła, a syn nie?”.

„Dobrze wydane dwa miliardy. Misja informacyjna na całego”; – „Ja bym się raczej zapytała o tych panów polityków z partii rządzącej, którzy co prawda do komunii poszli, ale nie przeszkadzało im to robić finansowych przekrętów na grube miliony. Dużo tego jest ;)”;

 

– „Dla mnie np. jako wyborcy jest bardzo ważne, żeby wiara – jakakolwiek – była prywatną sprawą kandydata”; – „A propos pytania pracownika TVPiS do Trzaskowskiego – komunia jest już objęta obowiązkiem szkolnym?” – komentowali internauci.

– „Ciekawe, że TVP Info interesuje się komunią syna Trzaskowskiego, a nie interesuje się pedofilami w sutannach…” – podsumowała jedna z internautek.

bt

Źródło: wyborcza.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
EricNutkaboloalaChermes Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jantar
Jantar

A od kiedy mamy państwo wyznaniowe i obowiązek jedynej słusznej wiary wraz ze wszystkimi obrzędami?

bolo
bolo

Myślę, że od jakiegoś czasu, ale nie wszyscy się zoriętowali.

Shaq
Shaq

Komunia (naukowo rzecz ujmując: bogożerstwo) to przysłowiowa brzytwa, której chwyta się funkcjonariusz TVP, gdy wie, że Rafał Trzaskowski nokautuje Andrzeja Dudę w kwestiach uczciwości, inteligencji, wykształcenia i znajomości języków obcych.
Każde takie pytanie daje Trzaskowskiemu znakomitą okazję, żeby pokazać, że jest człowiekem z klasą, a zadający mu pytanie – sprzedajnym palantem.

Irena
Irena

Pseudo dziennikarzyno…..powiem krotko……nos w sos palec w smalec !!!

Pipi
Pipi

Ja bym odpowiedział, że ma kryzys wiary. Jak syn pani Szydło…

Maciek123454321
Maciek123454321

Nie wiem, co odpowiedział Trzaskowski. Ja bym na jego miejscu powiedział: „Odp………………… się”. Tak na gorąco, bo prawdopodobnie w słowniku dyplomatycznym można znaleźć bardziej kulturalny odpowiednik tego zwrotu.

Andrzej
Andrzej

Jeżeli jeszcze nie mamy teokracji to jest to duży błąd,który należy szbko naprawić aa niejaki grzybowaty na prezydenta.Cociąz temu aktualnie panującemu niewiele brakuje.

Chermes
Chermes

Lubię takie dociekliwe pytania dziennikarzy TVPiS. Mam więc nadzieję, że w następnych programach, pan (lub pani) redaktor zapyta Kaczelnika, dlaczego jego mamusia pracowała przez wiele lat jako cenzorka w Głównym Urzędzie Kontroli Publikacji i Widowisk, mieszczącym się w Warszawie, przy ul Mysiej, zaś tatuś, ponoć były AK-owiec, ciężko ranny w palec, w Powstaniu, zapisał się do PZPR i przez wiele lat wykładał marksizm – leninizm? Po wyjaśnieniu tych ciekawych spraw, oczekuję pytań do Dudusia, czy przed zaślubieniem Agaty, w synagodze, poddał sie zabiegowi obrzezania, bardzo ważnego elementu w wyznawanej przez żonę wierze? Albowiem, jak już pytać, to pytać. Taki jest… Czytaj więcej »

ala
ala

Co za propaganda, co to kogo interesuje ja sie pytam? pis ma tyle brudów za uszami, ze tym raczej powinni sié zainteresować.

Nutka
Nutka

Ale no coś Ty! Przecież w „pisi” same kryształy…. :DDD

Eric
Eric

Nie poszedl nie było wolnych terminów marta K aczy. Miala w ten dzień kolejny slub