Prawicowe „kuzynki” w akcji: torcik daim z herbatką w IKEI poważnie zagrożone

Prawicowe „kuzynki” w akcji: torcik daim z herbatką w IKEI poważnie zagrożone

Po prostu, „kuzynki” stanęły w obronie pracownika – homofoba i najwyraźniej postanowiły narazić na „straty” szwedzki koncern. Więcej w kawiarence marketu nie usiądą i żeby nie wiem co, pysznym torcikiem się nie uraczą.

Mój protest przeciwko zwolnieniu pracownika z #IKEA Chodziłyśmy z koleżankami na torcik daim i herbatę do IKEI. Dziś zdecydowałyśmy, że już NIGDY tam nie pójdziemy. Może IKEA nie odczuje naszego protestu, ale nie możemy zgodzić się na takie traktowanie chrześcijan” – taki wpis pojawił się na Twitterze tuż po wybuchu afery z pracownikiem IKEA.

I tak „kuzynki” „podpadły”, bo przypomniano sobie w sieci, jak wcześniej w podobnym tonie zabierały głos w sprawie protestu nauczycieli. Było o zapłakanej kuzynce, która wróciła ze szkoły.

Teraz o mały włos potraktowano by kolejną opowiastkę na poważnie, gdyby nie fakt, że w sieci pojawiła się masa wpisów tej samej treści: „Cudowne rozmnożenie chodzących na torcik. Ale miło, że robicie reklamę Ikei” – komentują internauci na Twitterze i demaskują problematyczne „kuzynki”:

„Co za kretyńska akcja. Ile razy, będziecie kopiować ten sam tekst”, „Ciekawe, że cała biedota pisze o torcikach. Rozumiem, że zakup mebla jest poza Waszą zdolnością kredytową” – komentują wpisy „kuzynek” internauci.

/j/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
~~~Rafał PJantarantyfaszystaMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Bóg tego właśnie oczekuje od swoich wyznawców.

Maciek123454321
Maciek123454321

Przy najbliższej okazji skosztuję tego torcika. Dzięki za informację, pier……….one „kuzynki”

antyfaszysta
antyfaszysta

Żałosne wyrobniczki pisuaru (choć głowy by ie dał, że to „kuzynki” a nie kuzyni,ale żałosne i perfidne osobniki znajdziemy w każdej płci). To na kilometry śmierdzi fak’ową, prowokacją płatną z kasy pisuaru!

Jantar
Jantar

Ze screenu wpisu na twitterze: „… ja i mój proboszcz zdecydowaliśmy…”. Takie moje pytanie: od kiedy to księża decydują, w jakich sklepach katolicy mogą robić zakupy, a w których mają zakaz?? Czy księża naprawdę już nie mają się czym zajmować, tylko wchodzeniem z buciorami w życie parafian i decydowaniem o każdej najmniejszej dupereli? Czy władza księży i hierarchów musi być absolutna? Czy parafianie muszą być traktowani jak współcześni niewolnicy bez prawa decydowania o sobie i bliskich? Czy parafianie są takimi idiotami, że zgadzają się na takie traktowanie? Do tego właśnie sprowadza się ten wpis w obronie katolików…

Rafał P
Rafał P

Mamy nowe przykazanie chrześcijańskie. Zamiast nastawiania drugiego policzka, gdy dostało się w jeden, teraz gdy dostanie się z liścia należy chlasnąć przeciwnika w obydwa.

~~~
~~~

Za 2zł od wpisu to i tak by się nie najadły…