Prawicowe media chwalą pełnomocniczkę za spoliczkowanie działaczki opozycji

Prawicowe media chwalą pełnomocniczkę za spoliczkowanie działaczki opozycji

– „To, co w poniedziałek jest #ASZ dziennik-iem, we wtorek zostaje nagłówkiem w GaPolu” – podsumował Marcin Kwaśniewski dzisiejsze wydanie „Gazety Polskiej Codziennie”. A tam artykuł ze zdjęciem byłej już pełnomocniczki wojewody dolnośląskiego Dominiki Arendt-Wittchen i tytuł: „Zachowała się jak trzeba”.

Z kolei na Twitterze Telewizji Republika znaleźć można zdjęcie spoliczkowanej Magdaleny Klim i podpis: – „I tak miało być! Spadł na nią patriotyczny liść!”. – „Pochwała przemocy i przestępstwa. Nie będę się tu produkować o odpowiedzialności czy standardach dziennikarskich, bo są to dla was pojęcia obce”;

– „Zgłoszono to twittera, za namawianie do przemocy wobec osoby/osób. Innych porządnych ludzi też namawiam, zgłaszać to bagno”; – „Gdy czytam wpisy z prawej strony o patriotycznym liściu czy stwierdzenia, że słuszny był ten plaskacz, to obawiam się, że gdyby pani Arendt uderzyła kilka razy pięścią, a potem zaczęła kopać, to byłby jeszcze większy aplauz” – komentowali internauci.

W tym kontekście przypominają słowa rzeczniczki PiS Beaty Mazurek, która tak tłumaczyła pobicie w Radomiu działacza KOD przez Młodzież Wszechpolską: – „To sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale też ich rozumiem”…

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
JożinAndaChermesRajoWiewa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Prymitywny rechot prymitywnego towarzycha. Oto Wolska marzeń Prezesa.

Anda
Anda

Strach pomyśleć, co by ta Wittchen zrobiła, gdyby miała akurat pod ręką siekierę albo łopatę.
Co do prawackich pochwał – zapamiętam. Następnym razem,gdy mnie jakiś pisior wnerwi, też mu strzelę w twarz.

Janina
Janina

No, do boju dzielne bokserki PIS ! Już są trzy : Arendt, Pawłowicz, Kania. Wołajcie następne chętne do utworzenia Babskiej Brygady PIS, pod nazwą „Walimy z Liścia” do walki z używającymi wulgaryzmów typu KONSTYTUCJA ! Tylko nie zapomnijcie poprzebierać się w brunatne kiecki. Kumple z ONR użyczą sztandarów, udzielą porad, a potem nawet może jakieś strzelanko ?

Wojciech
Wojciech

Nareszcie można dać komuś po mordzie. Rączki świerzbią.

Maria
Maria

Prymitywnym zwolennikom PiS danie komuś w pysk jest ekstra.
Gazeta musi pisać pod publiczkę i zgodnie z przekazem dnia

Waldemar
Waldemar

Myślę, że ta pochwała przemocy, i to ze strony jakby nie było, publicznego medium, jest jeszcze bardziej przerażająca od samego uderzenia w twarz. Daleko zajechaliśmy jako społeczeństwo od 1989 roku.

Zwinka
Zwinka

Bardzo daleko. Tyle że po równi pochyłej…

Lili
Lili

Czym jest patriotyzm dzisiaj?? porządnością, pomnażaniem dobrobytu Państwa i przestrzeganiem prawa. Ta agresywna baba bijąca innych nie spełnia tych kryteriów: jest niekulturalna, żeruje na majątku wypracowanym przez ogół, nie przestrzega prawa. Nie jest patriotką, jest idiotką.

Wiewa
Wiewa

Dożyliśmy czasów, gdy w państwie tzw. demokratycznym słowo „KONSTYTUCJA” wywołuje agresję urzędników państwowych.

Rajo
Rajo

Spokojnie, przyjdzie czas, kiedy postawimy pislamistów przed Trybunem Ludu.

Chermes
Chermes

Jak by więc to „PiSopoprawnie” ująć: – W sprawie strzelaniny w łódzkim biurze PiS, uważam, że ta sytuacja nie powinna mieć miejsca, ale doskonale rozumiem strzelającego…

Jożin
Jożin

Czy za chwilę będą mordować na oczach wszystkich, ot tak w świetle kamer telewizyjnych?