Premier do braci Karnowskich: „Bez was nie byłoby dobrej zmiany i zwycięstwa w wyborach 2015 r.”

Wg braci Karnowskich przemówienie Marian Turskiego było „zastawianiem pułapek na głowę państwa”!

– „Przynajmniej nie udaje, że to niezależni dziennikarze, tylko partyjne tuby propagandowe” – skomentował twitterowicz słowa Mateusza Morawieckiego, który dziękował braciom Jackowi i Michałowi Karnowskim, założycielom prawicowego portalu wpolityce.pl. Premier odebrał od tego medium nagrodę Biało-Czerwonych Róż. Poprzednim jej laureatem był oczywiście Jarosław Kaczyński.

– „Bez Jacka i Michała Karnowskich nie byłoby dobrej zmiany i zwycięstwa w wyborach 2015 roku. Od dziewięciu lat walczycie o prawdę, wolność, sprawiedliwość” – powiedział Morawiecki.

Na gali prawicowego portalu pojawiła się cała pisowska wierchuszka, m.in. Marek Kuchciński, Ryszard Terlecki, wicepremierowie Jacek Sasin i Piotr Gliński. Nie zabrakło ulubienicy prezesa PiS Julii Przyłębskiej.

„To jest właśnie definicja układu medialno-polityczno-biznesowego”; – „Koło prawdy to ci panowie nawet nie stali. W najlepszym wypadku się z nią mijają”; – „Premier w imieniu 1-go Sekretarza dziękuje trybunie ludu PiS-owskiego (jaką jest portal wpolityce) oraz najwaleczniejszym Żołnierzom Wolności – braciom Karnowskim” – komentowali internauci.

bt

Źródło: dziennik.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ZbyszekMarianekGrzegorzElżbietaGrześ Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jerzy
Jerzy

Rządzi nami watykańsko-pisowska mafia i tyle.

Grześ
Grześ

my polacy mamy szczęście do braci, jedni utworzyli ,,solidarność,, i obalili komunizm a drudzy proszę dobra zmiana i zwycięstwo w 2015r. ale aby nie było tak ,,cacy,, przypomnę że mieliśmy też braci marchwickich i w tym przypadku nie było szczęśliwego zakończenia.

Elżbieta
Elżbieta

Warto zerknąć na twiterowe konto KPRM. Tam wczoraj zamieszczono 10 wpisów z tej ,,wiekopomnej” uroczystości. M.Morawiecki nie ustawał w podziękowaniach, a hektolitrom wazeliny wylanej, tym razem na Bliźniaczych Żołnierzy Wolności, nie było końca. Cztyając te wpisy najbardziej mnie zmroziły, takie oto słowa Premiera RP ,,Życzę państwu(Karnowskim), żeby nie było za spokojnie, żeby nie było spokoju(sic!). Jak mówi Norwid- Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna”. Swoją drogą, pan Morawiecki to ma jednak poczucie humoru, skoro cytując słowa Norwida o prawdzie mówi jednocześnie o portalu wPolityce, który produkuje(jak policzyli naukowcy z Oxfordu) najwięcej fikcyjnych/śmieciowych informacji. P.S. Coś czuję, że po tych uroczystościach,… Czytaj więcej »

Grzegorz
Grzegorz

Szambo właśnie się wylało.

Marianek
Marianek

A bez kaski wyprowadzonej ze SKOK-ów przez Biere-ckiego, Nie było by Karnowskich i reszty prawackiej szczujni. Biere, 1,3 mld, bo prezesowi potrzeba na prop-agit i co mi zrobicie? Głosy kupione, immunitet jest! A wy – wyjcie!

Zbyszek
Zbyszek

Szkoda, że kiedyś nie było 500+. Było by tego dobra z pięcioro. Dobra zmiana już by finiszowała. Suweren wywoził by ją taczkami .