Premier swoje a Kurski organizuje „Sylwestra Marzeń”

Sadurski: „Wygrałem z Jackiem Kurskim”. Ważny wyrok sądu

W trakcie dzisiejszej konferencji prasowej Mateusz Morawiecki oprócz chwalenia się osiągnięciami naszej gospodarki przypomniał również o obostrzeniach związanych  ze świętami i nocą sylwestrową. „Nasze jednoznacznie zapisane sformułowania mogą być kwestionowane. Zdecydowaliśmy się uregulować kwestię kar, mandatów za nieprzestrzeganie obostrzeń”.

Szef rządu nie powiedział na czym polega ta regulacja więc pozostajemy tylko z wiedzą, że rząd uregulował.. W dalszej części swojej wypowiedzi Morawiecki dodał: Jeśli chodzi o sylwestra, to mocno ograniczamy działania gospodarcze, możliwości organizowania imprez, wyjazdów. Apeluję, by tych obostrzeń przestrzegać, bo tak możemy uratować życie innych ludzi. W tym roku zabawa sylwestrowa niech będzie w jak najmniejszym gronie”.

Okazuje się, że po raz kolejny w naszym kraju są równi i równiejsi. Oto TVP wydała oficjalny komunikat o następującej treści: TVP informuje, że tegoroczny „Sylwester Marzeń z Dwójką” zostanie zorganizowany całkowicie legalnie, z zastosowaniem się do wszelkich obostrzeń wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r.

Realizacja i transmisja koncertu bez udziału publiczności jest dozwolona. Większość artystów bezpośrednio po występie wróci do domów, natomiast obsługa produkcji skorzysta z noclegów w obiektach, które spełniają wymogi określone w rozporządzeniu” – czytamy na dziennik.pl. 

 

Jerzy Owsiak na swoim profilu FB tak zareagował na powyższy komunikat: „W sylwestra na żywo telewizja i artyści odpalą koncert. To takie moje pytanie chociażby do artystów – a gdzie będziecie spali, skoro hotele pozamykane? I pytanie do obsługi całego tego przedsięwzięcia w TVP – to gdzie będziecie spali, skoro hotele pozamykane? I pytanie do Pana Jacka Kurskiego – gdzie Pan będzie nocował, skoro wszystkie hotele będą pozamykane?”

Zdaniem portalu press.pl ekipa Kurskiego zanocuje w ośrodku wypoczynkowym w Sarnówku kilkadziesiąt kilometrów od Ostródy.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tak więc premier postraszył informacją, że rząd uregulował a Kurski uspokoił informacją, że  jego impreza jest zorganizowana „całkowicie legalnie”.

/as/

Źródła: wp.pl, dziennik.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jantar
Jantar
23 grudnia 2020 15:57

No proszę, tekst na zamówienie 🙂

Sylwester w TVP bez publiczności?? To co powiecie na to:

Józek
Józek
23 grudnia 2020 18:05

Najbardziej legalnie SYLWESTER będzie na ul. Mickiewicza 49 w Warszawie

druh Marek
druh Marek
23 grudnia 2020 18:26

Premier „Pinokio” Morawiecki i tak zna swoje miejsce w szeregu partyjnej nomenklatury. O politycznych posunięciach rządu decyduje Kaczyński. Za sprawy zagraniczne odpowiadają: Szczerski ,Ziobro i Rau. Za obronność Błaszczak i Maciarewicz. Za sprawy wewnętrzne Kamiński w uzgodnieniu z Kaczyńskim. Za propagandę Kurski przy wsparciu O. Rydzyka i redaktorów prawicowych szmatławców. Za posłuszność i jakość prac w Sejmie opowiada Terlecki po konsultacjach z Kaczyńskim. Mateusz Morawiecki nie ma więc pola do popisu , bo od niego niewiele zależy. No to może sobie do Kurskiego mówić, mówić, mówić…….