Premier unika odpowiedzi, co dzieje się z pakietami na wybory kopertowe i „jaki będzie los tej makulatury?”

Premier unika odpowiedzi, co dzieje się z pakietami na wybory kopertowe i „jaki będzie los tej makulatury?”

„Premier M. Morawiecki przyznaje, że polecił druk milionów pakietów, ale ODMAWIA odpowiedzi: – jaki był koszt? – kto za to zapłaci? – gdzie znajdują się pakiety? – dlaczego drukowano karty rezerwowe? – jaki będzie los tej makulatury?” – poinformował na Twitterze Krzysztof Brejza. Senator KO dołączył skan pisma z Kancelarii Premiera. Podpisał się pod nim w imieniu Morawieckiego Michał Dworczyk.

 

Brejza chciał się także dowiedzieć, która z instytucji stworzyła wzór kart do głosowania. Na żadne z pytań senatora KO Dworczyk nie udzielił odpowiedzi.

– „Jak zwykle zapłaci budżet, czyli społeczeństwo, czyli my zwykli ludzie, którzy płacą za wszystkie błędy rządu”;

 

– „Może nie wie i wstydzi się do tego przyznać?”;- „On może sobie odmawiać pokazania żonie paragonu za zakupy, to są pieniądze podatnika i powinien to wszystko przedstawić” – komentowali internauci.

Przypomnijmy, że z ustaleń tvn24.pl wynika, że „Prawie 70 mln zł Poczta Polska przeznaczyła na organizację wyborów, które się nie odbyły!”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
gboorKsiądz wikary z onrJantarZbyszekMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Tym, którzy się martwią, że zabraknie miejsc w Zakładach Karnych, śpieszę uspokoić, że po przejrzeniu akt na pewno będzie można ogłosić amnestię dla kliku tysięcy skazanych za jakieś błahe sprawy. W ten sposób zrobi się miejsce dla rzeczywiście poważnych przestępców. Duda, Morawiecki, Sasin, Szumowski, Bierecki (ten od Skok-ów), Ziobro, Święczkowski………..

Zbyszek
Zbyszek

Ha! Jest premierem i możecie mu naskoczyć! Też tak będę robił jak będę premierem!

Jantar
Jantar

Odpowiedź na ostatnie pytanie, czyli „jaki będzie los tej makulatury?” jest właściwie oczywista. Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby wykorzystali te pakiety na wybory, które planują zrobić na przełomie czerwca i lipca. Przecież wystarczy tylko nie zarejestrować Trzaskowskiego jako kandydata w wyborach. Najpierw komitetu wyborczego, a jeśli przypadkiem rejestracja by przeszła to jest kolejny próg: termin na zebranie podpisów i ich sprawdzenie przez PKW. Wystarczą jakiekolwiek wątpliwości i PKW odmówi rejestracji kandydata i pakiety można wykorzystać w całości. Nazwisko Kidawy będzie potraktowane jakby kandydatka zmarła krótko przed wyborami i tyle w temacie. A co to PiS nie może zrobić? Może!… Czytaj więcej »

Ksiądz wikary z onr
Ksiądz wikary z onr

Dokąd w Polsce rządzi kler, to Panów Kaczyńskiego, Dudę i Morawieckiego możecie pocałować w dup…….
Będą rządzić do końca świata i jeden dzień dłużej !

gboor
gboor

Zawiozą kartoflowi, żeby miał czym wykładać kuwetę.