Prezes Kaczyński stanie na barykadach w walce o samorządy

W praworządnej i sprawiedliwej dzisiaj Polsce, prezes PiS stoi ponad prawem

Prezes Jarosław Kaczyński wraca do zdrowia i jest gotowy zostać twarzą kampanii samorządowej PiS.

Musi być” – przekonywała na antenie Polskiego Radia rzeczniczka partii, Beata Mazurek. – „Oczywiście na tyle, na ile czas i obowiązki mu pozwolą.”

Wielki comeback prezesa zaplanowany został na niedzielną konwencję Prawa i Sprawiedliwości, podczas której Kaczyński ma wygłosić przemówienie. „Będzie ono nawiązywało do sytuacji, która jest obecnie i do tego, co jest przed nami – do wyzwań, które przed nami stoją nie tylko związanymi z kampanią samorządową, a też przed kolejnymi kampaniami” – mówiła Mazurek.

Wystąpienie Kaczyńskiego owiane jest aurą tajemnicy, wiadomo jednak, że ma być „bardzo mocnym otwarciem kampanii.” Nie zabraknie w nim ostrej krytyki poprzedników i obecnych samorządów, które rządzone w dużej mierze przez opozycję, „blokują od lat wydawanie środków z Unii.”

PiS liczy, że niedzielna konwencja i przemówienie prezesa tchnie w kampanię partii nową siłę. Wprawdzie premier Morawiecki podróżuje po kraju i spotyka się z wyborcami, ale nie można tych spotkań zaliczyć do udanych. Wystarczy wspomnieć jego przechwałki o prowadzonych negocjacjach dotyczących wejścia Polski do UE czy „obdarowanie” mandatami niezdyscyplinowanych rolników.

Na wystąpienie Kaczyńskiego czeka również Koalicja Obywatelska, która swoją konwencję będzie miała w przyszłą sobotę. Wówczas opozycja będzie się mogła odnieść do konwencji PiS-u i przedstawić strategię na dalszą walkę o samorządy.

wb

Źródła: natemat.pl ; fakt.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ewaZwinkaMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Jeżeli twarz Kaczyńskiego (czytaj – wykrzywiona morda patrząca na nas z nienawistnym błyskiem w oku z plakatów opozycji) ma być twarzą kampanii samorządowej PiS-u, to serdecznie gratuluję PR-owcom „dojnej zmiany” przegranej z kretesem. Skojarzenie nienawistnej mordy nasunie się samo nawet największemu debilowi.

Zwinka
Zwinka

O matko, to teraz barykady będą za nim nosić, żeby mógł sobie na nie, przy pomocy kul, powchodzić ???

Maciek123454321
Maciek123454321

A o 11-tej zaczyna się konferencja edukacyjna w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym z udziałem Lecha Wałęsy. Ciekawe, gdzie będzie więcej ludzi.

ewa
ewa

Bedzie tak jak z Andropowem czy Kosiginem

Zwinka
Zwinka

Najlepszy był Breżniew. To ja w tamtych latach odkryłam, że poruszał się dzięki urządzeniom hydraulicznym. ale się nie chwalę ! 🙂