Prezes może robić, co chce, nikt go nie ruszy…

Prezes może robić, co chce, nikt go nie ruszy…

Jarosław Kaczyński kolejny już raz pokazuje, że jest ponad prawem.

 

Został przyłapany przez reporterów „Super Expressu”, gdy opuszczał domowe pielesze, by zapewne ruszyć do pracy. Oczywiście, był bez maseczki, a ze swoją ochroną powitał się uściskiem dłoni.

Normalny człowiek zapłaciłby już mandat za złamanie reżimu sanitarnego, w wysokości nawet 500 zł, ale czy ktoś ośmieliłby się ukarać prezesa?

Mało tego, jak zauważyli dziennikarze „Super Expressu”, towarzysząc mu w drodze do Kancelarii Premiera, jego kierowca wziął przykład z szefa i podczas jazdy również złamał kila przepisów. Nie zwracał uwagi na sygnalizację świetlną i przekroczył dopuszczalną na terenie zabudowanym prędkość.

 

No cóż, śmiało można przypomnieć sobie znane powiedzenie, „co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie” i, jak widać, prezes twardo się tej zasady trzyma.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stary Wuj
Stary Wuj
4 listopada 2020 11:19

Policja nic nie może, ale wredny wirus w koronie – jest nie do upilnowania. Rabiej stracił zdrowie a później posadę bo żona jego kierowcy złapała wirusa w przedszkolu, w którym pracowała. A nadprezes ma 70+ i kilku ochroniarzy na zmianę. Wirus wiruje….

Janina
Janina
4 listopada 2020 17:06
Reply to  Stary Wuj

Zdaje się, że nawet ten zjadliwy wirus nie tknie dziadygi, bo się nim brzydzi, tfuj !

rodak
rodak
4 listopada 2020 11:48

Bawiły mnie przygody Guliwera w jego podróżach po krainie Liliputów i Blefusku – nagle, parę dni temu uświadomiłem sobie, że jestem poddanym Króla jednego z tych Państw, i już mi nie do śmiechu !

Irena
Irena
4 listopada 2020 15:59

A ja powiem….DO CZASU , DO CZASU !!!

mark
mark
8 listopada 2020 09:19

Już niebawem wpierd……my mu taki mandat, że się posra ten posraniec