Prezes wylądował w szpitalu. „Kaczyński zawsze ucieka do szpitala jak jest afera w jego kaście”!

Szumowski pływa jachtem milionera. Czy Rząd opóźnił zamknięcie granic, żeby mógł wrócić z wakacji?

W poniedziałek lider Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński „wylądował” w szpitalu w Otwocku. Z nieoficjalnych informacji zdobytych przez redakcję WP wynika, że prezes przeszedł zabieg wszczepienia endoprotezy w stawie kolanowym.

 

Pierwotnie zabieg miał odbyć się w styczniu, jednak Jarosław Kaczyński, ze względu na napięty harmonogram kampanijny, zdecydował się go przełożyć. Poważny zabieg wymaga parodniowego okresu rekonwalescencji, a na to lider PiS nie może sobie pozwolić…

Tymczasem do kolejnych wyborów – tym razem prezydenckich – jest jeszcze pół roku i być może szef PiS uznał, że czas pomyśleć o swoim zdrowiu.

 

Jak podaje dziennik „Fakt”, prezesa PiS około godziny 21:00 odwiedził minister zdrowia Łukasz Szumowski, gdzie podjechał rządową limuzyną, by spędzić tam około godziny. Niecodzienność tej sytuacji ściągnęła na głowę szefa resortu cała serię kpin i prześmiewczych komentarzy.

Z ostatniej chwili: Narodowe Kolano odwiedził w szpitalu Minister Zdrowia Łukasz Szumowski Przyszedł zapytać się co może zrobić dla Kolana” – zadrwił z miejsca internauta na Twitterze.

„Szumowski wie, że to w zasadzie jedna z nielicznych chwil, kiedy może dostać się do Prezesa na audiencje. Nie krytykujmy go za to” – apelują inni użytkownicy Twittera i z drwiną sugerują, iż „Szumowski przekonywał Kaczyńskiego, że w każdym szpitalu w Polsce każdy pacjent ma – jak prezes – do dyspozycji całe piętro, a w odwiedziny przyjeżdża przynajmniej naczelnik wydziału zdrowia z województwa”.

Nie od rzeczy jest też spostrzeżenie, iż „Kaczyński zawsze ucieka do szpitala jak jest afera w jego KAŚCIE tak było też w przypadku rodzin osób niepełnosprawnych. TCHÓRZ I EGOISTA” – komentuje internauta na Twitterze.

/p/

naTemat/wp.pl/ Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
ArturChermessmęetekMariaHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Prezes uczy masy jak poświęcać się dla Polski.

Zwinka
Zwinka

Proteza Prezesa niech żyje ! Niech żyje ! Niech żyje !!! 🙂

HerodAntypis
HerodAntypis

Poszedł na zaplanowany zabieg bo nie chciał aby przepadł mu termin. Następny dopiero za 5 lat. Poza tym chciał iść do swego ulubionego szpitala MSWIA bo ma tam znajomego ordynatora, który za nim kule nosi ale jakiś baran z NFZ wylosował mu prowincjonalny Otwock. Sam minister zdrowia się pofatygował aby udobruchać tetryka. .Ale i tak się cieszy że nie Gdańsk bo tego by nie zdzierżył

smęetek
smęetek

Szpital w Otwocku to Centrum Podyplomowego Kształcenia Ortopedów. Nie będę pisał ile czeka się na konsultację u tamtejszego specjalisty o terminie zabiegu też każdy może sobie sprawdzić na stronie. I proszę nie udawać, że żyjemy w państwie demokratycznym. Mamy strukturę wymyśloną przez kaczkofana, który do wykonywania pomysłów używa miernych ale chorych na kasę i zaszczyty. Ciekawe, czy dyktator głaszcze odwiedzających po schylonych pokornie głowach.

Maria
Maria

Nie czas, żeby pacjent wreszcie dorósł? Informacja, że czuwa przy łóżku chorego minister i rodzina brzmi jakby to były ostatnie chwile. A ta operacja, to rutynowy zabieg, których wykonuje sie nie tylko w Otwocku na pęczki. Sama miałam wymieniane stawy i prosiłam rodzinę oraz znajomych, żeby mi nie sterczeli przy łóżku, bo po pierwsze pewnie mają swoje zajęcia, a po drugie sytuacja jest krępująca dla pacjenta (siostro basen!) i po trzecie przeszkadzają personelowi. Znamienici goście po prostu robią facetowi obciach. Zrozumiałabym, gdyby minister pojawił sie w trzeciej dobie po operacji, gdy pacjent juz jakoś sie ogarnia, zaczyna wstawać z łózka.… Czytaj więcej »

Chermes
Chermes

Miałem nadzieję, że odwiedzi go ksiądz z olejami a tu niespodzianka. Przybył minister z wazeliną…

Artur
Artur

Karczewski operował w wolnej chwili jako wolontariusz.