Prezydent Duda zakażony!

Duda nie boi się przyszłości, bo ma przecież dwie ręce i doktorat

Jeszcze wczoraj prezydent wizytował budowany szpital na Stadionie Narodowym, a już dzisiaj Błażej Spychalski, sekretarz stanu w kancelarii prezydenta na Twitterze  przekazał informację:  „Zgodnie z zaleceniami wczoraj Prezydent miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze”. Poinformował też, że w związku z wynikiem testu, prezydent sam udaje się na kwarantannę.

 

Andrzej Duda nie ma poważnych objawów chorobowych. Na razie nie wiadomo, czy zakażone są osoby, z którymi się stykał – jak pracownicy jego kancelarii, szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk czy szefowie budowy szpitala na Stadionie.

Podczas wizyty prezydentowi towarzyszył też dr Andrzej Zaczyński, zastępca dyrektora warszawskiego szpitala MSWiA, który nadzoruje budowę tymczasowego szpitala i ma odpowiadać za jego działanie. Prezydent podczas spotkania na Stadionie Narodowym miał założone rękawiczki i maseczkę.

 

Wczoraj odbyło się też spotkanie z Igą Świątek, pierwszą Polką, która wygrała jeden z najważniejszych turniejów, Roland Garros. Prezydent odznaczył ją Złotym Krzyżem Zasługi. Od dzisiaj, jak wszyscy, którzy spotkali się z prezydentem, także tenisistka będzie musiała poddać się kwarantannie.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/ep/

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
24 października 2020 11:23

Zdaje się że wirus wykrył pisowców. Współczucie dla Igi ze względu na przymusową kwarantannę, ale to taka nauczka dla niej i dla innych że od tego prezydenta nie przyjmuje się żadnych odznaczeń

Zgredzinka
Zgredzinka
24 października 2020 11:51

Może dostał w prezencie od losu ten sam szczep wirusa, który zagościł u byłego senatora PiS Stanisława Koguta?

Zwinka
Zwinka
24 października 2020 12:04

Złapał od Czarnka ?

malgoska
malgoska
24 października 2020 22:30

Kto go tam wie, zakażony, a może i nie.

Dron
Dron
25 października 2020 17:55

No to znalazł sobie wymówkę.