Prezydent Gdańska wypunktował Suskiego (film)

Szef pomorskiego ONR zatrudniony przez PiS-owskiego dyrektora MIIWŚ

Kolejne posiedzenie sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold i kolejny „popis” w wykonaniu niekoronowanego króla gaf w tej komisji, czyli Marka Suskiego z PiS. Przed komisją zeznawał dziś prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

Suski próbował być złośliwy i wygłosił następujące pytanie do Adamowicza, w którym w zasadzie dawał odpowiedź [uwaga – za błędy w wypowiedzi posła PiS redakcja nie ponosi odpowiedzialności]. – „Proszę powiedzieć, czy pan dziś, posiadając tą wiedzę, odczuwa jakiś wstyd, że promował pan firmę, która okradła pana rodaków, mieszkańców Gdańska i rodaków naszych, Polaków? Czy pan nadal nie odczuwa dyskomfortu z tego powodu?”.

Prezydent Adamowicz miażdży posła Marka Suskiego

Marek Suski (PiS) chciał być złośliwy, ale mu to nie wyszło… genialna riposta prezydenta Adamowicza (PO)!#AmberGold #SKOKi #SKOKnaAmberGold

Opublikowany przez SKOK na Amber Gold na 12 września 2017

Prezydent Gdańska zripostował: – „Jest mi bardzo przykro, że Komisja Nadzoru Finansowego w 2006 roku przy zmianie nie wzięła pod lupę SKOK-ów, z których straciliśmy 4 miliardy złotych i parabanków typu Amber Gold. To jest wielka odpowiedzialność posłów, którzy wtedy głosowali przeciwko. I zdaje mi się, że pan poseł Suski głosował wtedy przeciw rozszerzaniu uprawnień KNF. Pytanie o wstyd jest bardziej pytaniem do pana. Czy pan się tego wstydzi?”.

Odpowiedzi Marka Suskiego nie było… Zdaje się, że Adamowicz uderzył w czuły punkt…

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
TomaszZgredzinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zgredzinka
Zgredzinka

Jeszcze w końcu wyjdzie na to, że to nie kto inny jak PiS, jest odpowiedzialny za największe afery finansowe w kraju.
Tak mi to jakoś zyczyna wyglądać.

Tomasz
Tomasz

Największą aferą finansową są SKOK’i – ponad 4 mld zł. To, że sprawa nie funkcjonuje w świadomości społecznej, to ogromne zaniechanie przeciwników PiS. SKOK’i od dawna są pod parasolem ochronnym PiS’u z prominentnym senatorem na czele.