Prezydent podróżuje po Polsce i apeluje o pozostanie w domach

Prokuratura zajęła się… krytycznym wpisem internetowym na temat prezydenta

Wszystkich, którzy w tym trudnym czasie nie opuszczają swoich domów odpowiedzialnie odpowiadając na apel #zostańwdomu, proszę o pamięć o starszych i samotnych (telefon!). Wierzących proszę dodatkowo o modlitwę w intencji Ojczyzny, walczących z zagrożeniem, chorych i słabych” – napisał na Twitterze Duda.

 

Apel jest oczywiście zupełnie słuszny i potrzebny, bo izolacja w domu jest dobrym sposobem na uniknięcie zakażenia. Problemem jest jednak to, że sam polityk nie stosuje się do niego i podróżuje po kraju.

I tak przykładowo wziął udział m.in. w spotkaniu z żołnierzami (11 marca), harcerzami i GIS (12 marca), w Banku Żywności (13 marca) i w szpitalu (14 marca). Takie zachowanie prezydenta zostało skrytykowane przez internautów.

 

Inni prowadzą sobie wygodnie kampanię wyborczą nie wychodząc z domu a ‘president of dreams’ został zmuszony do przerwania kampanii i tułania się po kraju. Czy to sprawiedliwe?” – napisał jeden z czytelników portalu NaTemat.pl.

Objeżdża, teraz nikt mu nie przeszkadza, teraz go widać. Kampania w obliczu choroby, zakażeń koronawirusem, odpowiedzialność!?” – dodała inna internautka.

/nt/

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
MichaelooAnablebleObserwatorSara Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

Ten osobnik, kolejny raz pokazuje, że jest prostackim chamem, lekceważącym wszystkich i wszystko. Urząd jaki sprawuje nie zwalnia go z obowiązku przestrzegania ograniczeń i powinien siedzieć na czterech literach dając tym przykład należytego postępowania w zaistniałej sytuacji.

Marek
Marek

Ależ oczywiście, że zwalnia.. Urząd jaki sprawuje w państwie pis zwalnia go ze wszystkiego.
Z przestrzegania prawa, z konstytucją włącznie.
Z elementarnej kultury i rozsądku (kłamstwa w żywe oczy, głupie minki i krzyczenie na spędach partyjnych).
A nawet z samodzielnego podejmowania decyzji (ma robić co pis każe i podpisywać co otrzyma do podpisania).

Sara
Sara

a Kulawa musi w antykwariacie siedzieć

Obserwator
Obserwator

Smród wali od głowy. Facet, który nie przestrzega własnych zarządzeń ma być nadal prezydentem? A na ch.j nam jego dobre rady n.t. mycia rąk, higieny- to wiedzą przedszkolne dzieci więc jego podróże są tylko narażaniem innych na zarażenie!

bleble
bleble

PARANOJA jak zawsze tylko pokazówka i władza za wszelką cenę….

Ana
Ana

Osądy osądy i jeszcze raz osądy… ludzie przestańcie. Gdyby siedział w domu mówilibyście że On siedzi A Wy musicie pracować. Popatrzcie się na siebie… czy Wy jesteście czyści?

Michaeloo
Michaeloo

Marionetka!!!