Prezydent Warszawy zakazuje Marszu Niepodległości

Prezydent Warszawy zakazuje Marszu Niepodległości

Prezydent miasta stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz Waltz zakazała planowanego na 11 listopada w Warszawie  marszu narodowców.

Jest to drugie po Wrocławiu polskie miasto, w którym gospodarze podejmują taką decyzję.

Nie umiał rozwiązać sprawy PiS-owski rząd, nie dał sobie rady z narodowcami sam prezydent… W stolicy tamę narodowcom postawiła prezydent miasta.

/p/

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
8 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
BożenaBpżenaPolka gorszego sortuLoooMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

To jest BOMBA! Kompletna niespodzianka. Spodziewałem się dokładnie czegoś odwrotnego, przerażającego – zadymy nazistowskiej, w konsekwencji rozwiązania faszystowskiego marszu, podpalonych z wściekłości samochodów i porozbijanych witryn sklepowych, a także dziesiątków (o ile nie setek) rannych i poturbowanych, a na koniec pękających w szwach szpitali i policyjnych aresztów. BRAWO PANI PREZYDENT! Brawo za odwagę i determinację, brawo za bezkompromisowość, dość już faszystów na ulicach Warszawy!

Looo
Looo

Jak na mnie to i tak wyjda 🙂 zwykli ludzie 🙂 pozdrawiam

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Zadyma będzie i tak, tyle że od razu nielegalna. Straty w sprzęcie i ludziach też na pewno będą. A w środku tego zamętu prezydencki spacerek w obstawie policjantów „wyróżnionych” nagrodami po 1000 na łebka. Chociaż Adrian ze świtą to takie tchórze, że wątpię, żeby się w tej sytuacji pokazali na ulicy. Piękne stulecie nam ten nierząd zafundował, nie ma co.

Marek
Marek

Fajnie by było gdyby choć jedno z komentujących mediów zamieściło link do uzasadnienia owej decyzji, bo z tych krzywych fotek na twiterze to niewiele widać (a przynajmniej ja niewiele widzę). Ale jak widzę wszyscy wola komentować decyzję i albo cieszyć się albo potępiać i mało kto ma ochotę odnieść się do uzasadnienia i zastanowić się czy jest właściwe czy nie.

Zresztą i tak jak w przypadku Wrocławia zadecyduje sąd.

Maciek123454321
Maciek123454321

Otóż właśnie, panie Marku! Od tego mamy NIEZAWISŁE (jeszcze) sądy. A czy pan przypadkiem nie sądzi (pomijając wszystko inne) że ten marsz kiboli i międzynarodówki nacjonalistycznej w mieście tak ciężko doświadczonym przez nazistów i to w SETNĄ rocznicę odzyskania Niepodległości – to wyjątkowo złośliwy chichot historii??????? Czy sądzi Pan, że śp.Marszałek pozwoliłby na coś podobnego????? No, sam pan widzi. A czy będąc odpowiedzialnym za Warszawę i mając prawie 100% pewności (biorąc pod uwagę marsze z poprzednich lat), że szykuje się zadyma nieporównywalnie większa niż w latach poprzednich, zaryzykowałby pan zdrowie i mienie Bogu ducha winnych Warszawiaków? To tak trudno wyobrazić… Czytaj więcej »

Marek
Marek

Panie Maćku, myli się pan bardzo i ponoszą pana emocję, nieprzystające do merytorycznej dyskusji. Ja właśnie jestem zwolennikiem wolności i demokracji i jeśli uzasadnienie upadnie w sądzie to ten zakaz przyniesie więcej szkód. Mylnie też pan założył, że jestem po stronie PiSu czy narodowców. Już dawno uważam, że te nacjonalistyczne organizację trzeba zdelegalizować i wtedy nie będzie problemów z ich marszami, ale jakoś nikt tego nie robi. Na policję czy prokuraturę z oczywistych względów nie ma co liczyć, szkoda więc, że druga strona nie zebrała materiałów i nie wystąpiła z wnioskiem. Do tego czasu zakazanie marszu przed jest dla mnie… Czytaj więcej »

Maciek123454321
Maciek123454321

Jeśli uraziłem, to przepraszam. Jednakowoż ZAWSZE neofaszystom i podobnej hołocie ODMAWIAM praw. Praworządność i umiłowanie demokracji sprowadzane ad absurdum dały światu Hitlera i II wojnę światową. Tak się składa, że pasjonuję się historią XX wieku i nie od dziś porównuję na tym forum Kaczyńskiego do Hitlera. Może nie tego Hitlera od wojny i Holokaustu, ale tego Hitlera z lat 30-tych. Uderzające podobieństwo. Polecam lekturę wiekopomnego dzieła Alana Bullocka „Hitler – studium tyranii” oraz arcyciekawą książkę Andrew Nagorskiego „Hitlerland”. Wtedy zrozumie Pan, czemu mam organiczne uczulenie na PiS i wszystko, co jest z tą bandą związane.

Bożena
Bożena

A kto przywozi międzynarodówkę nacjonalistyczną?

Maciek123454321
Maciek123454321

Hitler – busy.

Bpżena
Bpżena

Ale parad równości na pewno nie ani HGW ani Trzaskowski nie zakaże.

Maciek123454321
Maciek123454321

Bogdan Wenta, prezydent – elekt Kielc, też zapowiedział już, że wyrazi zgodę na „tęczowy marsz”. Pani Bożeno, idzie nowe! Głowa do góry.