Prof. Horban za godziną policyjną i zakazem przemieszczania się

Jest dobrze i oby było lepiej!

Według danych Ministerstwa Zdrowia liczba zakażonych przekroczyła dzisiaj poziom 35 tys osób. Zdaniem prof. Andrzeja Horbana rząd powinien wprowadzić godzinę policyjną i zakaz przemieszczania się – czytamy na tokfm.pl

 

Doradca premiera na antenie Radia Zet stwierdził, że wspomnianymi restrykcjami powinny być objęte przynajmniej te województwa w których sytuacja epidemiczna jest najgorsza.

„Byłoby to kompromisowe wyjście z sytuacji. Ja nie mam wahania, podobnie, jak wahania nie mają rządy w innych krajach europejskich”. Horban przypomniał sytuację sprzed roku, kiedy rządzącym udało się epidemię „stłumić do bardzo niewielkich rozmiarów” to wtedy ulice były puste. Jego zdaniem to jest odpowiedź na pytanie czy należy wprowadzić wspomniane ograniczenia.

 

Krajowy konsultant w dziedzinie chorób zakaźnych podzielił się swoją refleksją na temat osób, które ciągle nie przestrzegają już funkcjonujących obostrzeń: „Jeśli nadal widzi się osoby bez masek na twarzy, biegające po ulicy czy sklepie; jeżeli nadal jest podziemie organizujące imprezy – aż mi się wierzyć nie chce – na kilkaset osób, to włos na głowie się jeży”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Co sądzicie o pomyśle prof. Horbana?

/as/

Źródło: tokfm.pl 

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
1 kwietnia 2021 12:36

A nie lepiej jakieś wybory zrobić ? Wirus od razu zniknie i nie trzeba się będzie jego bać.,

HerodAntypis
HerodAntypis
1 kwietnia 2021 12:47

Dopóki nie zasztabią wszystkich kościołów, godzina policyjna i zakaz przemieszczania się nie ma sensu. Katole będą tam łazić, bo im będzie wolno, potem czaruch rozdzieli wirusy na czipsach do paszcz, a barany boże rozkropelkują po okolicy.