Prokurator Krajowy na celowniku

Prokurator Krajowy na celowniku

Jedną z najważniejszych na chwilę obecnych, wiadomości jest wykrycie  planu zamachu na Prokuratora Krajowego, Bogdana Święczkowskiego. Za przygotowaniem zamachu stoi dwóch więźniów, odbywających karę w zakładzie w Strzelcach Opolskich. Motywem miała być zemsta i obawa, iż przez Święczkowskiego jeden z nich może dostać dożywocie.

 

Zamachowcy załatwili już broń i amunicję, a samego aktu miał dokonać osoba z zewnątrz. Śledczy chwilowo nie chcą ujawnić żadnych szczegółów, bo wciąż trwają ustalenia, co i jak.

Na Twitterze aż huczy od komentarzy. Jak widać, zwolennicy partii rządzącej, wiedzą swoje i piszą na Twitterze, „mordercy, złodzieje vatowscy są zdolni dalej zabić niewygodnych z rządu PiS-u”, „I co zabójcy chodzą sobie ot tak na wolności, a może jaśnie oświecony sędzia dał im przerwę w odsiadce? Jest jeszcze jedna możliwość, sąd skazując zabójców doszedł do wniosku, że ich czyn jest czynem o znikomej szkodliwości społecznej, sprawcom dobrze patrzy z oczu i są z PO. A Święczkowski – wiadomo Pisior. A co dobrzy obywatele od Trzaska, Tuska, Sławomirów N. robią z Pisiorami – ano zgodnie z instrukcją *****, a że w tym przypadku zorganizowali sobie klamkę z tłumikiem, to tylko świadczy, że są wybitnymi humanistami. Mordują szybko, cicho i bezboleśnie. A prokurator się czepia” czy też „PO ! nie wystarczyło w Łodzi ? Budka zwróć uwagę swojemu elektoratowi !”.

 

Zdaje się, że nikt nie przekona ludzi, iż trudno w tym przypadku mówić o podłożu politycznym, bo oni już wiedzą, co i jak. Możliwe, że do podobnych wniosków dojdzie z czasem prokuratura, badająca sprawę, bo o ileż ofiara polityczna ładniej brzmi niż taka zwykła, jak każda inna.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Mało tego, będzie można wykorzystać to zdarzenie, żeby powbijać ludowi do głowy, że za tą próbą zamachu stoi Tusk, Trzaskowski i całe to paskudne PO.

Tamara Olszewska

(Źródło: rmf24.pl)

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
DociekliwyJantarPolka gorszego sortuHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Koncerty rozpoczynają pomniejsi artyści. Był już ziobro, teraz święczkowski- czy wkrótce dowiemy się o zamachu na samego wodza?
Kiedy gwiazda wieczoru?

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

A tę spluwę to z mydła wystrugali? Ludzie, dajcie spokój! Zamachy to ich idee fixe. Od Smoleńska poczynając.

Jantar
Jantar

Idee fixe, na które pisowskie służby wynajdą dowody, a jeśli takowych nie będzie to je stworzą. Wszystko po to, by były powody do delegalizacji partii opozycyjnych w obronie demokratycznie wybranych władz. Historia zna przecież takie przypadki. Wystarczy poczytać o historii Europy XX wieku.

Dociekliwy
Dociekliwy

Nie mogę patrzeć na tego spaślaka i łezki po nim bym nie uronił, ale … ludzieeee czytajcie i nie bądźcie na poziomie intelektualnym tych kryminalistów. To były dopiero przygotowania, dopiero załatwili broń. Wykonawca z zewnątrz to i broń była na zewnątrz (nie z mydła). Czyli byli zleceniodawcami (nie oni pierwsi – były już takie sprawy). Kogo brakuje w tej historii? Brakuje wykonawcy zlecenia, brakuje kogoś kto broń przechowywał. Brakuje samej broni (przynajmniej w informacji nic nie ma, że ją zabezpieczono). To tylko w miejskich legendach jest tak, że wystarczy strzelić palcami i już mamy broń z tłumikiem i chętnego kilera.… Czytaj więcej »