Prokuratura zarzuca funkcjonariuszowi TVP Łukaszowi S. znęcanie się nad partnerką

Prokuratura zarzuca funkcjonariuszowi TVP Łukaszowi S. znęcanie się nad partnerką

Prokuratura Rejonowa w Gdańsku-Oliwie postawiła pracownikowi gdańskiego oddziału TVP Łukaszowi S. zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad partnerką. Miał dopuszczać się przemocy od marca 2018 r.: bicia kobiety po twarzy, celowego przytrzaśnięcia jej ręki drzwiami itp. – „Znęcanie fizyczne w jednym przypadku udokumentowane jest opinią sądowo-lekarską biegłego z zakresu medycyny sądowej” – powiedział „GW” Maciej Stopa, szef oliwskiej prokuratury.

Kobieta miała też być przez Łukasza S. notorycznie poniżana, ośmieszana, obrzucana wyzwiskami, a jej zachowanie poza domem „kontrolowane”. Jej zeznania, które złożyła w prokuraturze, potwierdziło co najmniej kilku świadków. Funkcjonariuszowi TVP – bo trudno jednak nazywać go dziennikarzem – grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

To nie pierwszy raz, kiedy Łukasz S. ma kłopoty z prawem. Pisaliśmy o tym w artykule „Gwieździe” TVP Info wreszcie postawiono zarzuty za bezczelne awanturowanie się w pociągu”.

Łukasz S. w gdańskim oddziale TVP został zatrudniony przez zaufaną prezesa Jacka Kurskiego Joannę Strzemieczną-Rozen. „Zasłynął” nękaniem Lecha Wałęsy, prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego. W uznaniu „zasług” otrzymał od Kurskiego 10 tys. zł nagrody. Po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza Łukasz S. zniknął z anteny TVP Info, ale według „Presserwis” w czerwcu ma wrócić z nowym programem!

bt

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ZwinkaLehooPolka gorszego sortuJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jantar
Jantar

W PiS pewnie znajdzie się więcej takich, więc chcą likwidacji ustawy antyprzemocowej, żeby chronić im tyłki. Poza tym przecież Kościół naucza, że „mężczyzna ma prawo dowolnego karania kobiety, a kobieta nie ma prawa nikomu się skarżyć – ma przyjąć wszystkie kary z pokorą”, czy też inaczej „nikt nie ma prawa się wtrącać do tego, co się dzieje w 4-ch ścianach mieszkania”.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

A niech wraca z nowym programem, ale pod tytułem „Za drzwiami aresztu śledczego”. A później będzie kolejny: „W celi i na spacerniaku”.

Lehoo
Lehoo

Taki sam palant Sitek był w domu, jak i w pracy.

Zwinka
Zwinka

No to sitek wpadł we własne sitko. Tak to już ze skurwielami bywa.