Promocja w sklepie Rydzyka. Różaniec „tylko” za… 130 złotych

Do majątku Rydzyka nie ma dostępu nawet prowincjał jego zakonu. A może chodzić o „wielomilionowe sumy”

Internauci zwrócili uwagę na „promocję” w sklepie internetowym o. Rydzyka – księgarni „Splendor”. Sprzedawane tam produkty niekiedy są oferowane wiernym w naprawdę zaskakująco wysokich cenach, np. różaniec wyceniono na… 130 zł. Religijny przedmiot został i tak mocno przeceniony, bo wcześniej kosztował 170 zł.

 

Stosunkowo drogie są też oferowane przez przedsiębiorstwo książki, w tym ta o nazwie „Świat maryjnych objawień” za 149 zł (wcześniej 200 zł).

Uwagę przykuł też inny, nieco tańszy różaniec, który kosztuje teraz „raptem” 80 zł. Wcześniej „Splendor” wołał za niego blisko 119,90 zł.

 

Portal o2.pl podał też ceny produktów oferowanych przez sklep poza promocją. Figurka Matki Bożej kosztuje 300 zł, obraz Maryi 249 zł, nalewka (sic!!!) 75 zł, natomiast środek kosmetyczny „Vichtosan” aż 89 zł.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Księgarnia Splendor działa na rynku wydawniczym od wielu lat. Faktycznie duża część oferowanych przez nią produktów nie ma wiele wspólnego z szeroko pojętym księgarstwem, ale stanowi po prostu różne „gadżety” dla pobożnych katolików. Trzeba przyznać, że ceny wielu produktów dosłownie zwalają z nóg…

„Splendor” jest tylko jednym z „dzieł” redemptorysty, pozostałymi są m.in. media, tj. Radio Maryja, Telewizja Trwam, „Nasz Dziennik” oraz znajdująca się w Toruniu szkoła wyższa – Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej (WSKSiM).

/nt/

Źródło: o2.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeusz
Tadeusz
13 października 2020 00:01

Kupować tylko oryginale produkty

Ryszard
Ryszard
13 października 2020 10:56

Wielbiciele Rydzyja to nie są biedni ludzie. Niech więc wyskakują z kasy stale i wciąż, aby wspierać Ojdyra i dzieła przy nim wyrosłe.