Prostackie słowa Cejrowskiego o Biedroniu, Tusku i kobietach

Cejrowski chce testować szczepionkę przeciw COVID na przedstawicielach rządu. "Jeżeli poumierają, naród będzie bezpieczny"

„Prawo dżungli” – pod takim hasłem Wojciech Cejrowski prowadzi spotkania autorskie. Bilety wstępu nie są tanie – zobaczenie Cejrowskiego „na żywo” kosztuje 65 zł. Na jedną z takich imprez wybrali się reporterzy wp.pl.

Z ich relacji wyłania się żenujący obraz. Cejrowski rozpoczął swój występ od narzekania… na swoją popularność. – „Próbuję nie robić siku w pociągu, nie piję. Gdy tylko chcę iść do kibla, kolejka się ustawia do zdjęcia” – mówi Cejrowski, a publiczność się śmieje. Nie wiedzieć dlaczego uznał, że kobiety nie wiedzą, jak wygląda pisuar, ale pospieszył z tłumaczeniem. – „To jest umywalka, tylko trochę za nisko wisi” – stwierdził, a publika biła brawo.

Nie zabrakło także „żartów” pod adresem szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. – „Nie chciałbym, żeby Donald Tusk przyjechał do Polski. Bo jakbym go spotkał, to musi ode mnie dostać w pysk, gdyż obraził moją mamusię, nazywając ja moherowym beretem. Jak mężczyzna spotyka drugiego, który go obraził, to muszę mu dać w pysk. I wtedy pójdę do więzienia, a to on powinien. Niech lepiej nie wraca z tej Brukseli” – stwierdził Cejrowski, czym po raz kolejny rozbawia publiczność.

Pozwolił sobie również na homofobiczne żarty pod adresem prezydenta Słupska Roberta Biedronia. – „Jak byłem w Słupsku, cały występ pod ścianą zrobiłem. Próbowali mnie rozluźnić, bo to był mój pierwszy występ w Słupsku. Naprawdę spięty byłem. Pytali, czy dostałem sok w garderobie. Dostałem. A jaki był? Nie pamiętam. Na pewno gejfrutowy. A jak pan do nas dojechał? Pytają mnie w tym Słupsku. Od Gdańska jechałem. Najlepszy dojazd od Bytowa” – mówił wyraźnie rozbawiony Cejrowski.

Nie przeszkodziło mu nawet to, że na sali były też dzieci. Wiedział o tym, bo na początku występu zapowiedział, że z tego powodu będzie unikał wulgaryzmów.

Uczestnikom spotkania zdaje się też nic nie przeszkadzało. Po występie reporterzy wp.pl usłyszeli ich komentarze: – „Ale dobre z tym Biedroniem, pogonić go trzeba” – powiedziała kobieta w średnim wieku. – „Oby tylko tego Tuska spotkał i mu przyłożył” – dopowiedział ktoś z boku.

bt

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

17
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
8 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
TedJolantaBasiashaqWitold Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zgredzinka
Zgredzinka

Skąd się tyle hołoty nabrało w tym narodzie ?
Widać, że faktycznie powszechna edukacja dotychczas szwankowała, a co to dopiero będzie po tej deformie?

smętek
smętek

Ten cham nie ma 30.lat. Nie jest więc wychowankiem szkoły zlikwidowanej przez deformę. Podobno bywał w świecie. Jemu stworzono warunki żeby rozwinął się tak intelektualnie jak i kulturalnie. Ale to jest nieprzemakalne człekokształtne.

Andrzej
Andrzej

Egzotyka zlasowała mu mózg.

Basia
Basia

Była, była, a teraz pokazała mordę !

Zwinka
Zwinka

Ciekawe, na ile by wycenił cejrowską definicję muszli klozetowej ? O fotki przy jej używaniu to już nawet nie pytam …

Geosia
Geosia

Straszny prostak

smętek
smętek

Cejrowski to buc najgorszej wody. Gdyby był prostakiem nie zachowywałby się w ten sposób. Mnie ogarnia przerażenie kiedy czytam, że na popisy tego chama chodzą inne chamy i jest ich coraz więcej.

Irena
Irena

Od kogo wymagac oglady ….to przecież pastuch i prostak …..chlopczyna dawno się pogubil i rozstal z rozumem !!!

pa-ko
pa-ko

I ludzie jeszcze płacą za oglądanie i słuchanie takiego kmiota.

Dawid
Dawid

Przecież to zabawne 😀 Lewaką to już nawet satyra przeszkadza,

Maciek123454321
Maciek123454321

To jest satyra? No tak, satyra starego klozetowego satyra W. C. czyli kibla. Inicjały go bardzo dobrze określają.

Witold
Witold

A co to jest lewaka? I dlaczego satyra nią przeszkadza?

shaq
shaq

Zawsze mnie bawi, gdy prawicowy superpolski hiperpatriota okazuje się – jak Dawid wyżej – patridiotą, który nie zna polskiej ortografii.
Teksty Cejrowskiego są rodem z kibla w marnej podstawówce – tam się ten gość w rozwoju umysłowym zaklinował

Zwinka
Zwinka

„LewakĄ ” zamiast „lewakOM” tłumoki piszą ….o przepraszam, „piszOM” ….bo u nich wszystko na odwyrtkę. I to wcale nie jest satyra, tylko ponura rzeczywistość.

Wiewa
Wiewa

Biorąc pod uwagę datę urodzenia pana Cejrowskiego, raczej należałoby go zaliczyć do komuszego sortu. Aczkolwiek jako gorliwy hmmm… patriota i katolik, za jakiego się podaje, powinien znać staropolskie przysłowie mówiące, że ” zły ptak co własne gniazdo kala”. Choć mieszkając w Texasie raczej daleko mu do Polski,to i gniazdo inne już…amen.

Ted
Ted

Patriota i katolik ? Serio ??
Trudno nazwać patriotą kogoś, kto się pozbywa polskiego obywatelstwa.
Unieważnienie małżeństwa (czytaj rozwód) to też jakieś mało katolickie (aż śmierć nas nie rozłączy)

Jolanta
Jolanta

Zarozumiały prostak!