„Proszę mnie nie straszyć LGBT” – napisał do Bielana (PiS) Zbigniew Boniek

„Proszę mnie nie straszyć LGBT” – napisał do Bielana (PiS) Zbigniew Boniek

Rzecznik sztabu wyborczego Andrzeja Dudy, Adam Bielan, gościł w TVP Info, gdzie odniósł się do podpisania przez prezydenta kontrowersyjnej „Karty Rodziny”.

 

– „To wsparcie finansowe, a także gwarancja programów, które zostały już wprowadzone. Karta pokazuje podstawowe elementy, które zobowiązuję się chronić” – tłumaczył na wizji przedstawiciel narodowo-katolickiej prawicy.

Twórcy „Karty Rodziny” za cel postawili sobie obronę polskiego społeczeństwa przed „ideologią LGBT” i rzekomo trwającym demontażem tradycyjnego modelu rodziny. Dokument, uznawany przez wiele osób za homofobiczny, zawiera też kuriozalny postulat penalizacji „propagowania ideologii LGBT”.

 

Adam Bielan uważa, że w Polsce trwa obecnie ofensywa LGBT w wykonaniu… kandydata KO Rafała Trzaskowskiego: – „Pan prezydent mówi jasno: zawetuję każdą ustawę, która będzie wprowadzać tzw. małżeństwa jednopłciowe, czyli małżeństwa homoseksualne, a wiemy, że taki jest plan w warszawskim ratuszu” – powiedział w rozmowie z Danutą Holecką.

Stronnik Andrzeja Dudy przywołał rzekomy „plan Rabieja”, który według prawicy, zmierza do stopniowego wprowadzenia w Polsce związków małżeńskich dla mniejszości seksualnych:

– „Wiceprezydent Warszawy (Paweł Rabiej – red.) wyraźnie mówił już jakiś czas temu o tzw. etapowaniu, czyli oswajaniu powolnym Polaków, poprzez wprowadzenie najpierw związków partnerskich, później tzw. małżeństw homoseksualnych, a to na końcu ma się zakończyć adopcją dzieci przez te tzw. małżeństwa homoseksualne. Na to zgody pana prezydenta Andrzeja Dudy nie ma” – dodał polityk PiS.

Rafał Trzaskowski, rzecz jasna, nie popiera przedstawionych przez Pawła Rabieja postulatów. Chce za to legalizacji związków partnerskich, co stanowi normę w niemal całym cywilizowanym świecie.

Najprawdopodobniej wie o tym legendarny piłkarz i prezes PZPN Zbigniew Boniek. Weteran polskiego futbolu zwrócił się bowiem na Twitterze do Adama Bielana, którego w ostrych słowach pouczył: – „Panie Bielan, jako Polak – katolik niezaangażowany politycznie, mąż, ojciec, dziadek, mam prośbę. Proszę mnie nie straszyć LGBT. To tyle. Miłego dnia” – napisał popularny „Zibi”.

/nt/

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ksiądz wikary z onr
Ksiądz wikary z onr
12 czerwca 2020 07:58

Apel do Dudy i jego sztabu IP dzisiaj 03:37
Duda nie dziel i nie szczuj polskich rodzin ! IP dzisiaj 21:37

Panie Bielan, proszę mnie nie straszyć LGTB ! IP dzisiaj 12:15

Panie Kaczyński, Bielan, Duda i Morawiecki,

Epoka straszenia ludzi przez kler zaćmieniem księżyca i całowania w rękę księdza bezpowrotnie minęła !
Mamy XXI wiek !

Straszenie Polaków LGBT, związkami jednopłciowymi, seksualizacją dzieci, zagrożeniem rodziny i kościoła już nie działa !
Polacy zmądrzeli i nie dadzą się się po raz drugi nabrać PiSowskiejj propagandzie, tak jak przed wyborami samorządowymi !

Wasza chamska propaganda w TVP Kurskiego już nie działa !
Polacy zmądrzeli i MAJĄ DOŚĆ SZCZUCIA JEDNYCH NA DRUGICH I DZIELENIA LUDZI !

Panie Kaczyński, Bielan, Duda,Morawiecki, im więcej waszej ordynarnie propagandy i ataków na przeciwników politycznych, tym więcej Polaków będzie głosować na kandydatów opozycji !

Nawet ciemny lud, jak mawiał Kurski, już wam nie wierzy !

ewa
ewa
13 czerwca 2020 09:05

Brawo panie Zbyszku