„Proszę powściągnąć fantazję Panie Pośle Macierewicz”

„Proszę powściągnąć fantazję Panie Pośle Macierewicz”

„Proszę powściągnąć fantazję Panie Pośle Macierewicz. W przeciwieństwie do kierowanej przez Pana grupy amatorów, której składu MON wstydzi się opublikować, prawdziwi specjaliści już dawno zbadali przyczyny wypadku pod Smoleńskiem” – napisał na Twitterze Maciej Lasek, były szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych i nowo wybrany poseł.

 

To jego reakcja na kolejne „rewelacje” wygłoszone przez Antoniego Macierewicza w Polskim Radiu. – „Cała PO, Lewica i PSL głosowało za tym, żeby oddać wrak Rosji i nie badać katastrofy smoleńskiej, by nie dopuścić do ujawnienia prawdy. W tym roku będą wyniki badania uniwersytetu Wichita, który sprawdza i weryfikuje nasz raport techniczny” – powiedział szef podkomisji smoleńskiej, o której działalności niewiele wiadomo.

„Szybko wypadł z szafy. Już wysiedzieć nie mógł”; – „Może i byłoby to śmieszne, gdyby ten człowiek nie finansował swojej (i swoich kolegów) „działalności” z naszych, ciężko zarobionych pieniędzy”; – „4 lata, miliony wydane i nic… Poza parowkami, puszkami, wybuchem termobarycznym, trotylem (nie, nie tym ignorantem Gmyzem) … I na koniec przepytywanie posłów… i wypisywanie sobie samemu legitymacji…” – komentowali wypowiedź Macierewicza internauci.

 

A Maciej Lasek w kolejnym tweecie dodał: – „Informacyjnie, bo mogło to Panu umknąć, na miejscu wypadku byli: 1. Członkowie Komisji Millera 2. Polscy prokuratorzy (tej kierowanej przez min. Ziobro też) 3. Biegli prokuratury 4. Polscy archeolodzy. Tylko z podkomisji nikt nie dojechał”. Wygląda więc na to, że po rozpoczęciu prac przez nowy Sejm były szef PKBWL nieźle będzie punktował Antoniego Macierewicza.

A tak na marginesie – wspomnianego przez Macierewicza uniwersytetu Wichita próżno szukać w rankingu najbardziej prestiżowych uczelni…

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AndaHerodAntypisMaciek123454321Witold Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Witold
Witold

Będzie rozprawa naukowa o zmienności wektora pękania parówki w funkcji wytrzymałości pancernej brzozy w szczególnych warunkach dobrej zmiany. Już nawet wybrani są recenzenci i przygotowane nagrody za wybitną pracę naukowo-detektywistyczną i spodziewany awans za osiągnięcia.

Maciek123454321
Maciek123454321

Indianie z Wichita telepatycznie badają wrak.

HerodAntypis
HerodAntypis

Wichita w Stanach a w Polsce miejscowi Szoszoni (od ukr .Szo? Szo?)

Anda
Anda

Przychodzi Macierewicz do psychiatry.
Psychiatra: – No wreszcie.