„Przebiegła” kandydatka PiS na plakatach do wyboru do koloru

„Przebiegła” kandydatka PiS na plakatach do wyboru do koloru

Plakaty wyborcze PiS jak i cała kampania wyborcza w terenie bywają różnego poziomu. Najgorzej jednak, gdy są podstępne i nie oddają całej prawdy, a jeszcze gorzej, gdy są przejawem pospolitej manipulacji.

 

Na przykład banery PiSowskiej kandydatki Olgi Kołoszczyk, mieszkającej na terenie gminy Błaszki w województwie łódzkim, dezorientują. Jest ich wiele i każdy opatrzony jest innym miastem.

Moralność w PiS…Kandydatka z ….no właśnie skąd? Mieszkańcy wielu miejscowości w regionie przecierają oczy ze zdumienia widząc banery pewnej mieszkanki gminy Błaszki. Jedynie ponoć ludzi z WARTY nic już nie jest w stanie zdziwić” – napisał na Facebooku Karol Rajewski, były burmistrz Błaszek i zademonstrował „sztuczkę” pani Kołoszczyk.

 

Na Facebooku można znaleźć więcej zestawionych ze sobą plakatów PiSowskiej kandydatki, która o miejsce w Sejmie powalczy z okręgu nr 11, obejmującego: Sieradz, Zgierz, Pabianice i Kutno.

 „A oto kandydatka do Sejmu z… no właśnie. Z PiS. Reszta to bujda w zależności od miasta. Poziom wiarygodności jak TVPInfo, przeniesione na wyborczy baner” – napisał Cezary Tomczyk z PO.

W internecie już rozgorzała dyskusja na temat działań kandydatki. Internauci są zdania, że przypisywanie sobie różnego pochodzenia na plakatach to wprowadzanie wyborców w błąd. Nie brakuje drwin: „To się nazywa zdolność do bilokacji” – skomentował użytkownik Facebooka „przebiegłość” PiSowskiej kandydatki.

/j/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
darooPolka gorszego sortuChermesObserwator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Obserwator

Pęd do koryta jest tak duży, że niektórzy kandydaci zapominają skąd pochodzą!

Chermes
Chermes

Niemal jak Matka Boska. Fatimska, Częstochowska, Ostrobramska… 🙂

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

To już nie bilokacja, tylko co najmniej heptolokacja, bo naliczyłam 7 miejscowości, z których „jest” ta pani. To absolutny ewenement. Powinni to zbadać profesorowie z najlepszych światowych ośrodków naukowych! A tak na marginesie, co na to PKW?

daroo
daroo

Jeśli pani z namaszczenia PiS łamie przepisy to tym gorzej dla owych przepisów