„Przepraszam, jak to „odzobaczyć?”, czyli Anna Maria Anders tańczy

Anna Maria Anders ambasadorem we Włoszech? – „Osłabiania dyplomacji ciąg dalszy”

Nagranie pochodzi z lipca ubiegłego roku, ale teraz zwróciło powszechną uwagę. Anna Maria Anders – senator PiS i jednocześnie pełnomocniczka premiera do spraw dialogu międzynarodowego pląsa na scenie. W tle słychać  „Hej sokoły”, a pani senator tańczy w towarzystwie amerykańskiej Polonii.

„Prawdziwy polski film, którego nie umiem zatytułować” – napisał na Twitterze Stefan Skrupulatny i dołączył rzeczone nagranie. – „O jeden podest za daleko” dramat produkcji polskiej” – zaproponował jeden z internautów.

Inni komentowali: – „Przepraszam, jak to odzobaczyć?”; – „A my tej Pani, to dużo płacimy?? Bo ja mogę za pół ceny, tak skakać”; -„ Ale za te wygibasy starszej pani co sobie przypomniała panieńskie nazwisko płacą podatnicy”; – „Pan Andrzej padnie z zazdrości, że go nie było”. Jeden z internautów przypomniał też słowa prezesa PiS: – „J. Kaczyński w Kolnie: Musimy pokazywać wszystkie atuty naszego kraju. Jednym z nich jest Anna Maria Anders”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
AndaRyszardParagraf22LiliJoanna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
andrzej
andrzej

Karty na stół- gdzie te atuty?

Janusz
Janusz

Niejestem zwolennikiem PIS ale przeginacie. Kazdy ma prawo do zabawy i szalenstwa.

Zwinka
Zwinka

Kiedy ktoś pisze „nie jestem zwolennikiem PiS, ale …” to jestem pewna, że mam do czynienia z patentowanym pisiorem. Trafność c’a 99,9%
P.S. Rzeczywiście, każdy ma prawo do zabawy i szaleństwa, byle za własne pieniądze, a o innych „atutach” tej pani, przydatnych Polsce, jakoś nie słyszałam.

Janusz
Janusz

Ty glupia babo kazdemu automatycznie taka nalepke przyklejasz. Dostalas na to patent. PISowska babo.

Anda
Anda

Pan „Nie jestem zwolennikiem pis-u, ale” zachowuje się jak oni wszyscy, Przykro patrzeć na tę głupotę.

Bart
Bart

Otóż nie do końca. Senator to pozycja, która zobowiązuje do pewnego poziomu zachowania, przynajmniej publicznie. Tymczasem ona się zachowuje tak, jakby miała zakomunikować „patrzcie, jaka ze mnie idiotka – i po co Polsce ten Senat?”

Joanna
Joanna

to niech się bawi i szaleje za własne pieniądze, a nie podatników..

Lili
Lili

A ja przypomnę, że dziadek tej niewiasty był grekokatolickim księdzem, Ukraińcem., a babcia Ukrainką – czyli owa niewiasta w 50 % jest Ukrainką.

Paragraf22
Paragraf22

Na tym czerwonym tle to jeszcze sierpa i młota brakuje.

Ryszard
Ryszard

Zarzuty pod adresem tej kobiety – a nie cierpię jej, tak jak i bandy, którą reprezentuje – uważam za prostackie czepialstwo. Co akurat złego w tym, że w przypadkowych okolicznościach pozwoliła sobie na parę wygibasów.? Miała powiedzieć, że nie będzie pląsać, bo jako senator reprezentuje majestat Kaczej Rzeczypospolitej? Wrzućcie na luz i przestańcie się czepiać baby tylko dlatego, że jej nie lubicie.

Anda
Anda

Ryszard, nie gorączkuj się tak. Ta pani i tak jest traktowana wyjątkowo elegancko w porównaniu z tym, jak pisowcy traktują kobiety niepisowskie.
A ja się podpisuję całkowicie pod opinią – jej występ był żenujący i sprzeczny z powagą instytucji, którą reprezentuje. Dla równowagi dodam, że jak Kwaśniewski 20 lat temu podskakiwał przy disco-polo, to też było bardzo słabe.