„Przepraszam, nie chciałem urazić”

przepraszam, nie chciałem urazić

Kilka dni temu Jacek Saryusz-Wolski porównał Donalda Tuska do Adolfa Hitlera. Teraz przeprasza i pokrętne tłumaczy się z udostępnionego przez siebie mema.

Pupilek prezesa dodał mema, w którym zestawiono ze sobą gestykulację wodza III Rzeszy i przewodniczącego Rady Europy. Ilustracja opatrzona została przez Saryusz-Wolskiego opisem „zbyt podobne, żeby spać spokojnie”.

Prawicowy (od niedawna) europoseł przeprosił Donalda Tuska i usunął budzący kontrowersje wpis. „Tak, przepraszam, nie chciałem urazić moim re-tweetem tweeta MO [zasada: re-tweets are not endorsements] tych, którzy mylnie odczytali go jako moją wypowiedź. Poprzedziłem go cytatem z tweeta DT, który sam w ten sposób obrażał innych, by pokazać, że to broń obosieczna” – napisał na swoim Twitterze polityk.

/nt/

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
MichałdarooAndaZwinkaPolka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Poziom Srayusza, czyli kloaka. Tu żadne „wyjaśnienia” nie pomogą. Prezes, kogo ty wysłałeś do Brukseli??????? Szydło 1 : 27, deforma szczerzuja Zalewska, pijaczka Kruk, słowotoczka Kempa, „rycerz” Karski, byleJaki, prof. Legutko specjalista od pederastio-pedofilii… obatel Richard Henry Czarnecki – spec od szmalcowników. Co za zbieranina. Boże, żeby tylko nie zabierali głosu publicznie…

Anda
Anda

Ten pan jest chodzącym dowodem na to, że kilka miesięcy w pis wystarczy, żeby totalnie się ześwinić.

daroo
daroo

I tak nikt ich nie będzie słuchał bo za cienko piszczą 🙂

Jabis
Jabis

Srariusz-Wolski … Do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej wstąpił 22 września 1980. Jasne dlaczego teraz PIS?

Zwinka
Zwinka

Jasne. Wtedy kierunek był przecież odwrotny.

Stanisław
Stanisław

Srajusz Piswolski pokazał europejską klasę polskiego kołtuna i awanturnika. Zapiekłość sarmacka, zawiść polityczna i brak hamulców etycznych. Polak Polakowi wilkiem za granicą, jak zwykle.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Niby przeprasza, ale… jednak jakby nie bardzo. I może niech pan europoseł przyjrzy się gestykulacji Matołuszka. Też można się przyczepić.

daroo
daroo

PiSowcy tak właśnie robią ,”przepraszają” tak żeby nie przeprosić a wręcz jeszcze dokopać, to ich specjalność

Zwinka
Zwinka

Nie dość, że brukselski sybaryta, to zwykły prymityw. I czego tu oczekiwać od zwykłego naziola, skoro tak się zachowuje człowiek wykształcony …

daroo
daroo

Matołuszek tak samo wymachuje łapkami i to nie budzi żadnych skojarzeń u cwelskiego? Jeszcze się głupio tłumaczy że on „tylko” re coś tam frajer dęty

Michał
Michał

Wylała się nienawiść JSW z Dzbana prawicowego