„Przyboczna” szefa NBP została radną z powodu zbieżności nazwisk ze znaną dziennikarką?

"Kto mieszkał w willi w Davos, czy również te panie, Marek Ch., p. prezesie?"

Martyna Wojciechowska, obecnie dyrektorka ds. komunikacji i promocji w NBP, była – jak wiadomo – radną sejmiku wojewódzkiego na Mazowszu. Mimo że w 2010 r. startowała z przedostatniego miejsca z listy PiS, została wybrana.

Dużą część głosów zebrała w podwarszawskiej gminie Izabelin – w tej samej, w której ówcześnie mieszkała znana dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. „Super Express” sugeruje, że m.in. dzięki temu „przyboczna” Glapińskiego została radną.

„To, że w polityce wykorzystuje się to samo nazwisko, które ma znana osoba często się zdarza i czasami – jak widać – się udaje. To nie najlepiej świadczy o nas jako społeczeństwie, bo okazuje się, że nawet nie sprawdzamy na kogo oddajemy swój głos. Jak najgorzej za to świadczy o kandydacie, który nie stawia na siebie, tylko jakimś trikiem wyborczym próbuje osiągnąć swój cel” – powiedział „SE” dr Mirosław Oczkoś, specjalista ds. wizerunku. Wojciechowska była radną przez niemal 8 lat.

bt

Źródło: se.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Irena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Irena
Irena

Spryciula….naogladala się amerykańskiego filmu z Eddy Murphy…..mam jedynie nadzieje , ze nie zajdzie az do Bialego Domu !!!