Przykład idzie z góry. Donald Tusk zaszczepi Jarosława Kaczyńskiego?

Tusk po spotkaniu z Lempart: „maseczka jest oczywiście po dziadku z Wehrmachtu”

Rozpoczynają się szczepienia przeciw COVID. Doniesienia o tym, że Jarosław Kaczyński chętnie przystąpi do szczepienia, pojawiają się w mediach od kilku dni. W poniedziałek informację o planach prezesa PiS potwierdził szef KPRM Michał Dworczyk – Według mojej wiedzy pan prezes planuje zaszczepić się, oczywiście w swojej grupie wiekowej. Trochę musimy zaczekać, bo teraz rozpoczynamy szczepienie grupy zero – powiedział w poniedziałek w Radiu TOK FM.

 

Szefa KPRM zapytany, czy prezes PiS ma zamiar dać dobry przykład i przyjąć szczepionkę przed kamerami, odparł. – Pan premier Jarosław Kaczyński jest zdeterminowany, żeby jak najszerzej promować szczepienie, w związku z tym na pewno tego faktu nikt nie będzie ukrywał – stwierdził nieco wymijająco. Wokół planów przyjęcia szczepionki przez Jarosława Kaczyńskiego zdążyło się już tymczasem zrobić gorąco w mediach społecznościowych.

Jeden z użytkowników Twittera napisał w poniedziałek wieczorem: „Wspólne szczepienie Donalda Tuska z Jarosławem Kaczyńskim przeciw COVID-19 to byłby Game Changer” – stwierdził. Co ciekawe, wpis ten szybko podchwycił … były premier Donald Tusk. „Dla dobra sprawy gotów byłbym osobiście ukłuć Pana Prezesa” – napisał żartobliwie przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej.

 

Tymczasem w Polsce politycy wytrwale zachęcają do szczepień. O wspólnym zaszczepieniu się poinformowali w poniedziałek marszałek Senatu Tomasz Grodzki i były szef izby wyższej parlamentu Stanisław Karczewski. Do niecodziennego, łączonego zabiegu dojdzie we wtorek wieczorem.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Na co dzień dzieli nas wiele, prowadzimy ostry spór polityczny. Ale w obliczu pandemii zdrowie i życie Polek i Polaków muszą być ponad politycznymi podziałami. Dlatego zaszczepię się na koronawirusa wraz ze Stanisławem Karczewskim, by w ten sposób zachęcić naszych Rodaków do szczepień” – napisał na Twitterze prof. Grodzki. „Tak, to prawda, jutro zaszczepimy się wzajemnie z marszałkiem Tomaszem Grodzkim. Wspólnie będziemy zachęcać do szczepień przeciwko COVID-19″ – stwierdził senator PiS, Karczewski. Przypomnijmy: obaj politycy są z zawodu lekarzami i znajdują się w grupie zero. Podobne wykształcenie mają również wiceminister zdrowia Waldemar Kraska i szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Obaj politycy w tym samym szpitalu zaszczepią się we wtorek.

mpm

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
29 grudnia 2020 11:16

Poza bezpośrednimi obserwatorami nikt by nie uwierzył w autentyczność zdjęć z takiego zdarzenia. Sam uważałabym to za doskonały fotomontaż lub pomysłowy mem.

Rafapon
Rafapon
29 grudnia 2020 18:03

„Dla dobra sprawy gotów byłbym osobiście ukłuć Pana Prezesa” Najlepiej w d… najgrubszą igłą.

Goool
Goool
29 grudnia 2020 23:40
Reply to  Rafapon

Każdemu jego porno.

Bini
Bini
3 stycznia 2021 09:50

Trochę późno i nie ta szczepionka. Mały powinien był 30 lat temu dostać coś na wściekliznę.