Przypadkowy „zwykły zatroskany o dzieci rodzic ze Szczecina” na konferencji Trzaskowskiego

Przypadkowy "zwykły mieszkaniec Szczecina" na konferencji Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski w niedzielę gościł w stolicy Zachodniego Pomorza, gdzie spotkał się z mieszkańcami i udzielał wywiadów miejscowym dziennikarzom – podczas konferencji prasowej pytanie zadała osoba podająca się za „mieszkańca” miasta.

 

Ja jestem rodzicem i skoro pan nie potrafił odpowiedzieć na to pytanie dziennikarzom… Mam dwójkę dzieci. Czy wprowadzi pan ustawę o LGBT do szkół, czy ja będę musiał o tym uczyć dzieci, albo nie puszczać je na lekcje? Jak to będzie wyglądało?” – zapytał polityka Koalicji Obywatelskiej anonimowy mężczyzna.

Trzaskowski, odpowiadając na kontrowersyjne pytanie, zachował spokój i kulturę. „Niech się pan nie nabiera na manipulacje telewizji rządowej. Dlatego, że to, co jest najważniejsze, to stać przy wszystkich mniejszościach. (…). Wie pan, ile jest hejtu w szkołach? Są atakowane dzieciaki, które inaczej wyglądają, mają inny kolor skóry, inną orientację seksualną, które kibicują innemu klubowi. I dlatego musimy walczyć z nienawiścią i z hejtem, dlatego każdy prezydent powinien bronić mniejszości” – odpowiedział.

Materiał z pytaniem dotyczącym mniejszości seksualnych dziwnym trafem wyemitowany został akurat przez… rządowe TVP Info.

 

Nie tylko publiczne media oskarżają zresztą Trzaskowskiego o sprzyjanie LGBT. Kampanię przeciwko politykowi rozpoczęła wcześniej skrajnie prawicowa i prorządowa „Gazeta Polska”, która na okładce jednego z numerów określiła go mianem „Kandydata z Parady Równości” i przedstawiła jego wizerunku na tle tęczy.

Ultraprawicowemu betonowi nie od dziś przeszkadza tolerancja kandydata KO. Trzaskowski słynie z poparcia dla praw mniejszości oraz europejskich standardów demokratycznych; jest jednak przy tym dość umiarkowany i stara się nie przestraszyć bardziej konserwatywnych Polaków.

Wyraz temu dał, gdy wiceprezydent Warszawy, Paweł Rabiej, publicznie poparł postulat adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Trzaskowski zaznaczył wtedy, że jego współpracownik powinien skupić się na swojej pracy w samorządzie.

/nt/

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AndrzejMajaZwinkaJOKIJacek Doliński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

Pan Rafał Trzaskowski już wiele złego ze strony tępych ciuli doświadczył i zwykle zwycięsko wychodził ze starć. Te tępe głupy nie rozumieją, że Pan Trzaskowski to człowiek wykształcony, inteligentny, kulturalny i obyty w świecie. Kierując się zwykłą zawiścią cepy będą sobie próbowały używać na kandydacie.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Widać, że PiSi będą jechali na tym LGBT, żeby „ciemnemu ludowi” (©2005, Jacek Kurski) obrzydzić Trzaskowskiego i skłonić do głosowania w drugiej turze na wyrób prezydentopodobny. Sztabowcy powinni przewidzieć możliwe pytania zadawane przez PiSich pajaców i opracować miażdżące je odpowiedzi. Tu wystarczyło proste pytanie: a co to według pana jest „ustawa LGBT”? Głowę daję, że facet nie umiałby sensownie odpowiedzieć i albo zacząłby mówić bzdury łatwe do odparowania, albo w ogóle by się zmył.

JOKI
JOKI

TO JAKAŚ PISOWSKA PROWOKACJA PRZEZ PISDZIELCA

Zwinka
Zwinka

Każdego takiego „zatroskanego” rodzica należałoby spytać, jak to się dzieje, że nie przeszkadzają mu homoseksualiści na szczytach jego ukochanych partii i co sądzi o ich zakłamaniu ? Prosto i między oczy.

Maja
Maja

Trzaskowski pokazał klasę. Świetnie, Duda słysząc niewygodne pytanie głupawo się uśmiecha i tepo klepie formułkę „Dziękuję państwu”.

Andrzej
Andrzej

Trzaskowski wogole nie odpowiada na pytania głosowałem na Bosaka na Trzaska nie zagłosuje bo on wspiera przedsiębiorców tylko ze niemieckich widać to po Wawie kanalizacja niemiecka autobusy niemieckie śmiecie niemieckie ciepłownictwo francuskie wodociągi niemieckie dobrze ze ratusz jeszcze Polski do tego żaden Polak nie może głosować na masona a po za tym zdecydowane zwycięstwo Trzaskowskiego w Izraelu i poparcie go przez Żydów z Nowego Jorku mówi samo za siebie