Radiowóz przez całą dobę stoi przed domem Kaczyńskiego – na dodatek z włączonym silnikiem

Kwintesencja przyszłej Polski Kaczyńskiego…

Nie dość, że domu prezesa PiS na warszawskim Żoliborzu policja pilnuje przez 24 godziny na dobę, to jeszcze radiowóz, w którym siedzą funkcjonariusze, stoi z włączonym silnikiem. I w dzień, i w nocy…

Sąsiedzi Jarosława Kaczyńskiego mówią, że to zakłócanie ich spokoju. – „Auto stoi pod moim domem. Silnik mają odpalony cały czas. Godzinami” – mówi w rozmowie z „GW” mieszkanka ul. Mickiewicza, przy której stoi dom prezesa PiS. Policjanci zmieniają się co kilka godzin.

„Policjantów można spotkać w wielu miejscach na terenie Warszawy. Do głównych zadań służby patrolowej należy m.in. zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Natomiast zadania policjantom wyznaczane są przez przełożonych jak również nadzorujących służbę” – tylko tyle miał do powiedzenia w tej sprawie rzecznik stołecznej policji Sylwester Marczak.

Nie wiadomo więc, dlaczego policja pilnuje przez całą dobę domu Kaczyńskiego ani dlaczego robi to w tak uciążliwy dla sąsiadów sposób.

bt

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

13
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
IkaerwinekRenatamordazdradzieckaJoanna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Od wielu lat byłam przekonana, że to właśnie z tego miejsca rozchodzi się duszący Polskę smog. No i potwierdziło się.

PiJar
PiJar

Czy to „tylko” oznaka nadgorliwości ministra (Brudziński?, Zieliński?) lub miejscowego komendanta policji, czy mamy do czynienia z narastającą paranoją Zbawcy Narodu, który sam nakazał zastosowanie tak ostrych środków ochrony?
Non stop kilku goryli, radiowóz, zapewne cywilni wywiadowcy w okolicy. Co jeszcze? Być może dowiemy się za jakiś czas, że willa Kryształowego ma ściany wzmocnione żelbetonem, a pod nią jest wykopany schron. Czy w pogotowiu czeka także wojskowy śmigłowiec na wypadek jakichś rozruchów lub konieczności oddania władzy?

erwinek
erwinek

Dodaj też że w gotowości jest jeszcze nocnik na wypadek niekontrolowanego oddania moczu

jontek
jontek

Bogacz za cudze pieniądze.

Zbigniew
Zbigniew

UKARAĆ SUROWO MANDATAMI POLICJANTÓW!!!

andrzej
andrzej

Z miłości do wodza.

Rafał P.
Rafał P.

Dopóki kotu prezesa to nie przeszkadza, to wszystko jest w porządku.

Waldemar
Waldemar

Niebawem teren zostanie zaminowany, a przed domem prezesa staną rosomaki. Trzeba chronić oazę wolności.

mordazdradziecka
mordazdradziecka

Zrobi sobie Wilczy Szaniec, jak Hitler. Ten z wasikiem musiał uciekać do bunkra w Berlinie gdzie palnal sobie w łeb gdy Sowieci zapukali do jego drzwi. Ciekawe jak skończy bezzebny.

mas60
mas60

A ja bym dzwoniła na policję. Zgłaszałabym zakłócenie spokoju, ciszy nocnej. Niech policja załatwia to między sobą. Jak będą mieli zgłoszenia, to będą musieli coś zrobić.

Joanna
Joanna

PiSowska policja od blisko czterech lat łamie prawo. Chroni tylko narodowców albo podejrzanych o popełnienie przestępstwa. Spisuje, atakuje i aresztuje wyłącznie tych, którzy sprzeciwiają się łamaniu prawa.

Renata
Renata

Tak kryształowy mały, szary poseł żyje za nasze pieniądze nie pracując i jeszcze ma osobistą ochronę! To skandal! Okradł emerytów mundurowych, by mieć dla siebie na ochronę i jeszcze śmierdzi w całej dzielnicy.

Ika
Ika

Tak się boi suwerena? Przecież nie jest w polityce dla pieniędzy, Szydło mówiła o słuchaniu ludzi, Morawiecki o piątkach czegoś tam…naród ma 500+, 300+, czynsz+, prąd+, mieszkanie+…i co? Pan Kaczyński sika ze strachu? No widzisz, Jarku. Takich „dobrodziejów” jak ty wywozi się na sam koniec taczkami na śmietnik historii 🙂 Oby jak najszybciej!