Radni z Kraśnika z uchwałą przeciwko 5G i Wi-Fi

Nadajniki 5G

Radni Miasta Kraśnika przegłosowali uchwałę ws. poparcia dla petycji mieszkańców, w której zawarto sprzeciw wobec wprowadzania technologii 5G w regionie Kraśnika. Zwrócono w niej też uwagę na potrzebę zdemontowania sieci Wi-Fi w szkołach oraz nakaz włączania przez uczniów trybu samolotowego w smartfonach.

 

9 radnych poparło uchwałę, 6 było przeciw, 3 natomiast wstrzymało się od głosu. Petycja, jak podaje „Komputer Świat”, jest przejawem walki z technologią 5G, mającej – według fanów teorii spiskowych – wytwarzać nadmierne promieniowanie.

W Australii, dla przykładu, zbadano promieniowanie wokół kilkudziesięciu nadajników 5G i wartość promieniowania nie przekraczała tam 1% normy” – podali w swoim artykule dziennikarze pisma zajmującego się technologiami.

 

Radni Kraśnika zasłynęli wcześniej wprowadzeniem uchwały „anty-LGBT”. Kretyńskie decyzje radnych ws. „walki z LGBT” zaowocowały tym, że miasto może nie dostać przez nich milionów euro wsparcia z funduszy norweskich.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Liczący blisko 35 tys. mieszkańców Kraśnik jest położony w województwie lubelskim. Burmistrzem miasta jest związany z PO aktywista Wojciech Wilk, który cały czas musi borykać się z opozycją ze strony wpływowych PiS-owskich radnych.

/nt/

Źródło: komputerswiat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

15
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
6 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
JasPawełJanusz_SChermesDarka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
AntyKaczor
AntyKaczor

Wyłączyć im całą sieć. I prąd w gniazdkach. Też wytwarza pole. Będzie sielsko.

Marek
Marek

Mam kilka propozycji uchwał dla radnych z Kraśnika np „strefę wolna od szczepień” … „strefę wolna od telefonii komórkowej”, albo „strefę wolną od internetu” , zawsze można tez ogłosić Kraśnik „strefą wolna od chorób”….. Ale tak naprawdę najważniejsze jest, kiedy radni Kraśnika przyjmą uchwałę „Kraśnik strefą wolna od rozumu”? Będzie to uchwała najdalej idąca i każdy następny idiotyzm jaki wyjdzie z Rady Miasta Kraśnika przejdzie bez większego echa. Mam nadzieję że mieszkańcy miasta wkrótce w referendum odwołają to „stado kretynów” z Rady Miasta

Maciek123454321
Maciek123454321

Marne szanse. Dopiero co sobie tych idiotów wybrali. Niech się teraz cieszą.

Maciek123454321
Maciek123454321

Wąchock został zdetronizowany. Kraśnik stolicą polskiej głupoty. No, ale co sądzić o mieście, które rokrocznie organizowało festiwal pieśni PARTYZANCKIEJ???????????

Goool
Goool

Wolałeś ten w Zielonej Górze?

Chermes
Chermes

Jeden wart drugiego.
„Przyjedź mamo na przysięgę”…
A ten?
„Dziś do ciebie przyjść nie mogę, bo mi granat urwał nogę”…
Czekam teraz na Festiwal Piosenki Żołnierzy Wyklętych. (oczywiście, w Kraśniku.) 🙂

Zbyszek
Zbyszek

Zwołałem chłopaków z naszej rady piwnej i przegłosowaliśmy. Niniejszym ogłaszam Kraśnik strefą wolną od rozumu.

Jantar
Jantar

„zawarto sprzeciw wobec wprowadzania technologii 5G w regionie Kraśnika. Zwrócono w niej też uwagę na potrzebę zdemontowania sieci Wi-Fi w szkołach oraz nakaz włączania przez uczniów trybu samolotowego w smartfonach.” To może niech przegłosują uchwałę o usunięciu nauczycieli ze szkół i na ich miejscu zatrudnieniu zakonnic? A dokładniej uchwałę o oddaniu wszystkich szkół w mieście pod pieczę księży, żeby to księża decydowali, czego dzieci powinny się uczyć. I jeszcze proponuję uchwałę o odcięciu telewizji i radia oraz zakazie instalacji platform cyfrowych do odbioru. Wszak wszystkie kanały dostępne na takich platformach to czyste zło prosto od Szatana, jedna wielka promocja LGBT… Czytaj więcej »

Jantar
Jantar

Apropo nakazu włączania trybu samolotowego w smartfonach i odciętego internetu to rozumiem, że nakaz dotyczy także dorosłych mieszkańców Kraśnika i że policja dostała rozkazy, by surowo pilnować przestrzegania nakazu poprzez regularne kontrole mieszkańców i przyjezdnych oraz wlepianie wysokich mandatów, dopóki mieszkańcy się nie nauczą.

Oto przestrzeganie praw obywatelskich i konstytucyjnych wolności w państwie PiS w pigułce. Pytanie brzmi, kiedy kolejne Rady Miast pójdą za przykładem Kraśnika, bo „strefy wolne od LGBT” mnożą się jak grzyby po deszczu – wystarczyła tylko jedna, a teraz już chyba z pół Polski nimi usłane i pisowcom marzy się taka cała Polska.

Darka
Darka

Nie rozumiem tej nagonki na radnych Kraśnika. Oni przecież chcą dobrze, dlatego proponuję aby radni w trosce o mieszkańców uchwalili zakaz używania elektryczności. Każde urządzenie elektryczne emituje pole elektromagnetyczne. Każde. Precz więc z czajnikami na prąd, żelazkami, komputerami i komórkami, radioodbiorniki i telewizory także są szkodliwe dla zdrowia. Lodówki, zmywarki i mikrofalówki to samo zło z polem elektromagnetycznym. Radni Kraśnika na co czekacie, dla dobra waszych mieszkańców trzeba uchwalić ten zakaz. Na pewno będą wam wdzięczni za troskę o ich zdrowie. Będziecie jedynym miastem w Europie, które dobrowolnie „odejdzie” od tego wrednego pola elektromagnetycznego. A tak na marginesie – co… Czytaj więcej »

Jantar
Jantar

Niech jeszcze radni podejmą uchwały o rezygnacji z dobrodziejstw cywilizacji i obowiązku powrotu do tradycji z początków chrześcijaństwa. Kościół na pewno będzie zachwycony odebraniem praw mieszkankom miasta, a w ślad za Kraśnikiem stosowne uchwały rozleją się po wszystkich miastach, gdzie rządzi PiS.

I niech jeszcze uchwałą Rady Miasta przywrócą świętą inkwizycję, żeby kontrolowała życie religijne mieszkańców i odpowiednio karała za nieobecność na mszach świętych, różańcach, modłach oraz za wypisanie dzieci z religii.

Paweł
Paweł

Dzięki wyłączeniu prądu wzrosną wskaźniki demograficzne, wszak z nudów trzeba coś „dłubać”

Chermes
Chermes

Teraz pora na przegłosowanie przez radnych ustawy o zainstalowaniu wokół Kraśnika zasłon dymnych, uruchamianych po każdej burzy, gdy na niebie pojawi się tęcza. 🙂

Janusz_S
Janusz_S

„Została tylko ciemność i mżawka. Ale pod lodem płynie Ciemniawka” K.I. Gałczyński

Jas
Jas

Abstrahując od ideologii prawackiej to protesty powyższe mają sens. Przecież podgrzewanie nas falami telefonii i wifi 24/7 nie może być zdrowe. Producenci mają nas szaraczków szczerze w dupie, sprzedają te technologie przy pomocy krzykliwych haseł o przepustowości, co silnie rezonuje w pokoleniu smartfon-zombi. W drugiej połowie lat 90., kiedy upowszechniały się komórki, lekarze alarmowali, że będziemy mieli gigantyczny wzrost nowotworów głowy i szyi. Dziś te ostrzeżenia są rzeczywistością ale czy ktoś się przejmuje? Nie, bo wszyscy jesteśmy zaczarowani błyskotkami w postaci smarfonów, socialmediów i pornhabów. Gratulacje, kolejny krok w tył cywilizacji ludzkiej. Pieniądz znowu triumfuje nad rozumem.