Radny PiS „pojawił się” na sesji Rady Miasta w piżamie i pod kocem

Radny PiS „pojawił się” na sesji Rady Miasta w piżamie i pod kocem

57-letni radny Michał Grześ (PiS) z Poznania połączył się na kamerze i poprzez wideokonferencje wystąpił na zdalnym posiedzeniu Rady Miasta Poznania. Mężczyzna, ku zdziwieniu innych polityków, leżał w łóżku, ubrany w piżamę i przykryty kocem.

 

Zdjęcie leżącego w łóżku radnego umieściła na Facebooku jego koleżanka z rady – Dorota Bonk-Hammermeister, która nie kryje zażenowania postawą prawicowca. „Początkowo część z nas to rozśmieszyło, ale potem pomyślałam, że powinniśmy stanowczo zwrócić mu uwagę. Na dodatek tłumaczył się tym, że jeszcze nie wstał, a to było popołudnie” – powiedziała w rozmowie z „Faktem”.

Każdy może się źle poczuć” – tłumaczył się ze swojego zachowania radny. „Wydawało mi się, że nikogo nie urażę, bo przy komisjach online jest swobodniejsza atmosfera. Zresztą na komisji nikt mi nie zwrócił uwagi” – dodał.

 

Grześ przedstawił również swoim wyborcom receptę na uniknięcie podobnych wtop. „Może powinienem wyłączyć kamerkę, jak robią to inni” – wypalił polityk.

Obiecał przy tym, że nie będzie startował w wyborach, bo chce przejść na emeryturę. Samorządowiec już w poprzednich latach zasłynął ekscentrycznymi zachowaniami. Cztery lata temu wypowiedział wojnę homoseksualnym osiołkom z ZOO w Poznaniu. Protestował też przeciwko obecności w obiekcie lampartów…

Twierdził, że zwierzęta są narzędziem politycznym w rękach Rosji i Władimira Putina. „Jak można się zorientować w doniesieniach medialnych, projekt lampartów perskich wymyślili stratedzy Putina w czasie przygotowań do olimpiady w Soczi. Miał przekonać, że Rosja nie tylko niszczy okolice Soczi, ale dba o ich ochronę. Do dziś cieszy się on wsparciem politycznym Putin” – powiedział Grześ.

/nt/

Źródło: fakt.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
2 lipca 2020 11:22

Moim zdaniem, mogło być znacznie gorzej z tym połączeniem. Ale wszystko przed nami.

Chermes
Chermes
2 lipca 2020 15:55

„Idzie Grześ przez wieś…”
I tak dobrze. Mógł przecież ową wideokonferencję przeprowadzać z kibelka, siedząc na „tronie”.

miszcz
miszcz
3 lipca 2020 15:10

Pokazał gdzie ma Radę Miasta Poznania.
Brawo Panie Michale!