Radny PiS promuje się zdjęciem z karabinem snajperskim

Radny PiS promuje się zdjęciem z karabinem snajperskim

Cezary Kuriata – szef lokalnych struktur PiS w Wałbrzychu i radny miejski – na swoim profilu na Facebooku promuje się zdjęciem, na którym trzyma w rękach karabin snajperski. Na pytanie dziennikarza „GW”, dlaczego promuje militaryzm, odpowiedział: – „Można to interpretować tak, że wzywam do obrony Ojczyzny”. Nie wiadomo jednak, przed kim i przed czym zamierza jej bronić.

To nie pierwszy raz, kiedy Kuriata szokuje wpisami na swoim koncie. Wcześniej zamieścił m.in. fotomontaż przedstawiający Donalda Tuska w mundurze z Wehrmachtu czy inwektywy o byłym prezydencie Bronisławie Komorowskim, o którym Kuriata napisał: „burak do potęgi”. W 2017 roku wraz z grupą radnych PiS chciał zablokować przyznanie tytułu Zasłużonego dla Miasta Wałbrzycha pisarce Oldze Tokarczuk. Pisali, że szkaluje dobre imię Polski…

Na dodatek, Kuriata, choć jest na emeryturze – niestety – pracuje z młodzieżą. Wcześniej był wychowawcą w Domu Dziecka.

– „Ojczyznę to należy bronić przed takimi ludźmi jak ten koleś. I najlepiej jednak bronić nieco bardziej pokojowo, bo pukawką można komuś przypadkowemu zrobić krzywdę”; – „Strach się bać”; – „To przygotowania do kampanii wyborczej?” – komentowali internauci.

bt

Źródło: wyborcza.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
mordazdradzieckaWaldemarAndaJoannasmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

Spotkanie kogoś takiego bez broni też wywołałoby strach. No cóż, przyszedł czas rządów Edków. Brońmy się!

Joanna
Joanna

„Burak do potęgi”? – chyba pisał o sobie. Co za samokrytycyzm.

Anda
Anda

Pan radny chce pokazać Rosjanom, że chętnie się do nich przyłączy,

Waldemar
Waldemar

Interesujące zdjęcie lokalnego działacza PiS. Szkoda, ze bez dodatkowych informacji. Skąd tego rodzaju sprzęt w rękach pana, który nie przypomina raczej żołnierza „Gromu”? Co robi to chłopię w koszulce Caritasu w tle? Cóż to za okazja, by zrobić sobie taką miłą focię? Ale należy też sobie zdawać sprawę z faktu, że ktoś p. radnego Kuriate wybrał, ktoś go popiera, komuś p. Kuriata w wersji Navy Seals odpowiada. I będzie decydował w najbliższych i następnych wyborach.

mordazdradziecka
mordazdradziecka

Pewnie zafajda galoty że strachu jak wybuchnie wojna… I będzie wiał jak sanacja w 1939.