Radny PiS skazany na dwa lata bezwzględnego więzienia

Radny PiS skazany na dwa lata bezwzględnego więzienia

O sprawie radnego PiS Rafała P. z Bydgoszczy słyszała cała Polska. Nagrania awantur domowych obiegły wszystkie media. Byliśmy świadkami żenujących scen. Jak się okazało radny PiS, 12 lat znęcał się fizycznie, psychicznie, ekonomicznie i seksualnie nad swoją żoną, Karoliną. Aż w końcu dopadła go sprawiedliwość.

 

We wtorek 13.08, został skazany na dwa lata bezwzględnego więzienia za znęcanie się nad żoną. Ponadto dostał zakaz zbliżania się do niej na odległość mniejszą niż 50 metrów, na pięć lat. Musi także zapłacić pokrzywdzonej 75 tys. zł zadośćuczynienia. Wyrok nie jest prawomocny.

W swoich „torturach” były radny, Rafał P, był wyjątkowo wulgarnym i wyrafinowanym dręczycielem. Stworzył między innymi regulamin domu, z godnie z którym posiłki kazał sobie podawać półnago. Wielokrotnie groził też żonie śmiercią, w tym po wywiezieniu jej do lasu.

 

Kiedy wybuchł skandal Rafał P. wystąpił z PiS. Początkowo wszystkiemu zaprzeczał. Później mówił, że „czasami” zdarzało mu się zatykać żonie ręką usta. W końcu bronił się tłumacząc, że pochodzi z konserwatywnej rodziny, gdzie mężczyzna „zarabia, a żona sprząta, gotuje, prasuje”.

Według sądu dowody nie pozostawiały wątpliwości w sprawie winy Rafała P. Przez lata poniżał, bił i groził. Karolina Piasecka sprawę wygrała.

Po sprawie, poszkodowana dziękowała sądowi, powiedziała też, że poczuła wielką ulgę, i że teraz stara się żyć normalnie. – „Żyję w spokoju. Mam spokojny sen. Osobom, które doświadczają przemocy, chcę powiedzieć, że muszą walczyć o siebie. Potrzebują wielkiego wsparcia. To niewyobrażalne, ile osób mi pomogło. Kobiety są poddawane w związkach poniżającym aktom”.

/md/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
HerodAntypisMarekMaciek123454321Lehoo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lehoo
Lehoo

Spoko, dudeł go ułaskawi

Maciek123454321
Maciek123454321

Spoko luzik, duduś ułaskawi, a potem Kaczyński zrobi tego piaseckiego (tak tak, żaden Rafał P., tylko piasecki) pełnym-nocnikiem ds, rodziny. Oczywiście rodziny radyja z ryjem.

Marek
Marek

Wyrok wydaje się smutnie niski, ale w kraju w którym tak wielu uważa, że „brudy pierze się we własnym domu” akceptuje bicie dzieci i uważa według wskazań kościoła „katolickiego”, że żona jest własnością mężczyzny, a prokurator za czyn postuluje „prace społeczne” to i tak dużo i trzeba się z tego cieszyć choć to radość pełna smutku.

HerodAntypis
HerodAntypis

Powinien dostać 12 lat. Byłoby „oko za oko, rok za rok. Ziobro takiej zasady chciał.