Radny PiS zaatakował działacza PO, którego szarpał i przewrócił na ziemię

Radny PiS zaatakował działacza PO, którego szarpał i przewrócił na ziemię

„Szarpał mnie, chcąc wyrwać mi z ręki telefon, aż w końcu przewrócił mnie na ziemię” – tak kielecki radny PiS Wiesław Koza potraktował działacza PO Arkadiusza Lewandowskiego. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w Kielcach.

 

Lewandowski zauważył dwóch mężczyzn, którzy zrywali plakaty jednej z firm po to, by w ich miejsce powiesić bannery kandydata do Senatu z list PiS Krzysztofa Słonia. Działacz PO zapytał, czy mają oni zgodę na usuwanie tych plakatów, ale odpowiedzią była agresja mężczyzn. Lewandowski nagrał całe zdarzenie telefonem komórkowym. Widać na nim wyraźnie twarz radnego PiS Wiesława Kozy.

O sprawie poinformował dziś mecenas Edward Rzepka, który reprezentuje Arkadiusza Lewandowskiego, a także kandyduje z listy KO do Senatu. Rzepka stwierdził, że po całym zdarzeniu Lewandowski zadzwonił na policję. Przez godzinę czekał na miejscu, ale funkcjonariusze nie przyjechali.

 

Rzepka dodał, że podczas wczorajszej debaty kandydatów na senatorów, Słoń zadał mu pytanie, jak… likwidować nienawiść między ugrupowaniami politycznymi. – „Okazuje się, że chwilę wcześniej nastąpiło takie zdarzenie. Na szczęście panu Arkadiuszowi nic się nie stało” – powiedział kandydat KO do Senatu.

A radny PiS Koza tłumaczy swoje zachowanie… zdenerwowaniem. – „Obawiałem się, że nagrywający mnie nieznany mi mężczyzna wykorzysta film do brudnej kampanii wyborczej” – stwierdził. A poza tym on tylko chciał zasłonić kamerę. – „Była jedynie próba zasłonięcia kamery, podczas której potknąłem się i obydwaj żeśmy się przewrócili”.

bt

Źródło: wyborcza.pl, onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
smętekHerodAntypisZwinkaRafał P Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafał P
Rafał P

Kiedy walka wyborcza będzie prowadzona na topory?

Zwinka
Zwinka

Maczugi byłyby właściwsze.

HerodAntypis
HerodAntypis

Toporem z kaczorem a maczugami z jego sługami.

smętek
smętek

Jeśli wygra PiS to będą ostatnie wybory. Proszę prześledzić „rozwój demokracji” we Włoszech czasu duce i Niemczech furera.