Radzik na widok dziennikarza TVN… zamknął się w pokoju (film)

Dyscyplinarka dla sędziego Waldemara Żurka za pozwanie Zaradkiewicza?

Nie po raz pierwszy Przemysław Radzik zaskakuje swoim zachowaniem. Nominowany przez Zbigniewa Ziobrę zastępca rzecznika dyscyplinarnego sędziów w kuriozalny sposób potraktował dziennikarza TVN.

 

Reporter „Faktów” TVN Maciej Knapik grzecznie zapukał do drzwi pokoju Radzika. Chciał poprosić o komentarz, dotyczący Marszu Tysiąca Tóg. Radzik otworzył drzwi, ale kiedy zobaczył dziennikarza, natychmiast je… zamknął.

Nie chciał ich otworzyć, mimo że dziennikarz jeszcze raz zapukał. „Rozmawiał” z reporterem przez drzwi, odsyłając do swojego przełożonego rzecznika dyscyplinarnego Piotra Schaba. Radzik dodał, że… jest zajęty.

 

„I pomyśleć, że kiedyś ludzie trudzili się, wciskając do zegara kukułkę – zamiast rzecznika Radzika”; – „Życie prześcignęło kabarety…”; – „To jest wywiad dnia”; – „Spodziewał się Kaczyńskiego, a tu tylko dziennikarz i stąd ta frustracja. A swoją drogą, to niesprawiedliwe, że prezes wszystkich prezesów zaszczyca swoją obecnością panią Julię, a pana Radzika – już nie. Może Radzik nie umie gotować?” – kpili internauci.

Wcześniej zastępca rzecznika dyscyplinarnego sędziów zasłynął podobnie kuriozalnym zachowaniem, o czym pisaliśmy w „Sędzia Radzik: „Tego wam nigdy nie zapomnę. Nigdy. Jako człowiek i jako sędzia.”….?”.

bt

Źródło: TVN, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Rafał PBGmbleZenMaja Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maja
Maja

KIedykolwiek widzę tego gościa, zastanawiam sie, kiedy on zacznie chrumkać i pokwikiwać,

Zen
Zen

Radzik był molestowany dlatego taka reakcja.

BGmble
BGmble

Ogladalem. Wygladala jak jakas scenka z „Misia” :O)

Rafał P
Rafał P

Szanowna redakcjo. Przestańcie już pokazywać tę tępą mordę Radzika, no na jej widok żygać mi się chce.