Rafalska chce prześcignąć Mazurek w atakowaniu Tuska?

Rafalska chce prześcignąć Mazurek w atakowaniu Tuska?

Europosłance PiS i byłej minister pracy Elżbiecie Rafalskiej nie spodobała się dzisiejsza wypowiedź byłego przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. Były polski premier został zapytany, czy Andrzej Duda zawetuje ustawę przyznającą prawie 2 mld zł TVP i Polskiemu Radiu. – „Wydaje się, że nie ma na tyle odwagi ani takiego charakteru, który by skłonił go do tego, żeby zawetować. Zresztą do tej pory nigdy mu chyba do głowy nie przyszło, aby przeciwstawić się prezesowi Kaczyńskiemu i nie widzę powodu, dla którego miałby teraz stać się mężczyzną” – odpowiedział Tusk.

 

„Chamski i podły atak Donalda Tuska na Prezydenta Andrzeja Dudę. Póki co to PAD zostawił dla Polski europejski mandat a Donald Tusk zamienił tekę premiera na europejskie stanowiska. Gołym okiem widać dla kogo Polska jest ważniejsza” – skomentowała wzburzona europosłanka PiS. – „Napisała pani Rafalska, która zostawiła Polskę dla brukselskiego eldorado, gdzie podlicza euro, że zacytuję jej partyjnego kolegę posła Brudzińskiego. Jako prawdziwa patriotka użyła przy tym rusycyzmu i zgwałciła interpunkcję” – skonstatował nieoceniony Stefan Skrupulatny.

A pozostali internauci tak odpowiadali Rafalskiej: – „Chamski, wulgarny i podły to był palec pani koleżanki. Aż mi się wierzyć nie chce, iż europosłanka, b. minister nie rozróżnia chamstwa od przytyku”; – „Chamskie i podłe były krzyki prezesa z trybuny sejmowej. Chamskie i podłe było przyjęcie nagród. Chamskie i podłe jest dzielenie społeczeństwa. Proszę milczeć, dość wstydu przynosicie w Europie i świecie”; –

 

– „Cóż, mierny Duda nigdy nie miał szans na najwyższe stanowisko w Unii Europejskiej, podobnie jak reszta waszego pisowskiego chłamu. Chciałabym również przypomnieć, że Polska jest członkiem Wspólnoty i Unia to my. Wasza głupota, małość i zawiść są powalające”; – „Proszę zostawić swoje euro, mandat. Polska czeka. Otworem. Hipokryzja plus”.

– „Chamski i podły atak Rafalskiej na Polskę. Póki co, to Rafalska zamieniła tekę ministra rządu RP na europejskie stanowisko. Gołym okiem widać, jak dla Rafalskiej ważna jest Polska” – strawestował tweet Rafalskiej jeden z internautów.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
RyszarddarooBartRafał PZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Obserwator

Z kimś takim szkoda wchodzić w polemikę-koń jaki jest każdy widzi!

Piotr
Piotr

Chuda kasztanka

daroo
daroo

To przez rzeczony szczękościsk , nie może rozewrzeć japy żeby normalnie zjeść 🙂

Witold
Witold

Ciekawe, skad bierze sie tyle nienawisci u kobiety, ktorej nikt z opozycji nie skrzywdzil?

Maciek123454321
Maciek123454321

Sztafeta babonów po prostu. Szydło, Mazurek, Rafalska, Szydło, Mazurek, Rafalska… Teraz na Rafalską popadło. Następny „ćwierk” wypróżni zapewne znowu Szydło.

Rafał P
Rafał P

To u PiSuarów jest obciążeniem genetycznym.

Witold
Witold

Jeszcze dodam: ona potepia Donalda Tuska za przyjecie godnosci wysokiego stanowiska w UE, co tylko przynioslo Polsce zaszczyt, kiedy sama tez opuscila geograficznie Polske, jadac do Brukseli, gdzie Polsce bynajmniej zaszczytu nie przynosi.

Zwinka
Zwinka

Nie zbliżać się do nich, bo pogryzą.

Bart
Bart

Rafalska to typowa pisowska kariera. Nigdy nie zrobiła ani nie powiedziała nic mądrego., ale jest wierna i posłuszna

Ryszard
Ryszard

Słychać wycie? Znakomicie! Ale przestępcza hołota typu Andruszkiewicz, chamidło typu Mazurek i Rafalska, która zostawiła robotę w rządzie dla europejskich apanaży powinna wyć co najwyżej pokątnie.