„Rafalska komentująca wpis Donalda Tuska to jak – nie przymierzając – Gliński recenzujący książki Olgi Tokarczuk…”

„Maseczka, w którą się kicha, kaszle i pluje, w kolorach flagi, to co najmniej kontrowersyjny pomysł"

Europosłanka PiS Elżbieta Rafalska najwyraźniej próbuje dorównać Beacie Mazurek w pisaniu tweetów, atakujących opozycję, ze szczególnym uwzględnieniem Donalda Tuska.

 

Donald Tusk tak dziś skomentował forsowanie przez PiS wyborów 10 maja: – Nie myślą o chorych, pozbawionych pracy, bankrutujących. Myślą wyłącznie o swojej władzy. A im więcej jej mają, tym bardziej są bezradni. To oni są klęską żywiołową”. A Rafalska na to: – „Ohydny komentarz. To Donald Tusk robi polityczne żerowisko w czasie epidemii koronawirusa”.

– „Żerowaliście to wy przez 5 lat przejadając wszystkie nasze pieniądze, rozdając je na prawo i lewo Rydzykom, komisjom smoleńskim czy na TVPis. Kupowaliście sobie głosy za pieniądze nas wszystkich, a dziś dzięki waszej polityce gospodarka pier***nie tak, że nawet modlitwa nie pomoże”;

 

– „Ohydny nie jest komentarz Tuska, a działanie PiS. Nie dość, że przez 5 lat okradaliście Polaków, to teraz, gdy jest kryzys, okazuje się, że nie tylko nie potraficie rządzić, ale nawet administrować krajem. Najważniejsze jest realizowanie chorych urojeń kieszonkowego faraona”; – „Zamiast ratować życie i zdrowie Polaków. pracodawców i pracowników oferujecie nam show w postaci zmiany konstytucji!? Tylko po to, by utrzymać władzę!”; – „Pani Rafalska komentująca wpis Donalda Tuska to jak – nie przymierzając – min. Gliński recenzujący książki Olgi Tokarczuk…” – komentowali internauci.

Przypomnijmy, że pierwszą próbę była minister pracy, polityki społecznej i rodziny podjęła w lutym, a pisaliśmy o tym w artykule „Rafalska chce prześcignąć Mazurek w atakowaniu Tuska?”.

bt

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
AndrzejBiałaZwinkaBartLech Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
aleksander
aleksander

Gdyby pan Tusk był „chory na władzę ” to czy zrezygnowałby z ubiegania się o prezydenturę ? gdzie tu logika…

Krzysztof
Krzysztof

Ja się pytam: dlaczego facet, przy którym dowolny wioskowy głupek to krynica mądrości, ma zostać prezydentem?

Wolnościowiec
Wolnościowiec

Ja nigdy nie popierałem rządów PO i Tuska ale z perspektywy czasu jak patrzę na lata 2007-2015 i na to co jest teraz to myślę że tamte rządy wcale nie były takie złe. Było wiele złych decyzji: likwidacja ofe, podnoszenie podatków, chęć ściągania uchodźców, ale teraz uważam że to nic w porównaniu z tym co się dzieje obecnie.

Biała
Biała

Tzw. Wolnościowiec. Że ty się nie wstydzisz ujawniać swoich odrażających poglądów. Rozumiem, że jak w 1939 Polacy byli uchodźcami, też należało zamykać przed nimi granice. I jak uciekali z PRL stanu wojennego, też Zachód powinien był ich nie wpuszczać.
Na wymioty mi się zbiera, gdy czytam takich jak ty.

Sławek
Sławek

Mało serca w tym wpisie siadło się na s….j dupie w tej Brukseli. I tak coś piszemy i niewiadomo co. Ja mawiają Rosjanie WOT Rafalski.

Lech
Lech

Po polskiemu Proszę. A od Brukseli od…..dol się pacanie.

Sławek
Sławek

Ale Lechu błysnąłeś tym pocanem po polskiemu.

smętek
smętek

Pan Donald Tusk jest mężem stanu, a takie coś, które pewnie butów nie mogłoby Mu czyścić, zabiera się do recenzowania. O tempore! O mores!

Bart
Bart

Rafalska już jako minister popisywała się swoim mikropotencjałem intelektualnym. Skuteczność jej polityki to wzrost ubóstwa o ok. 1 punkt procentowy (w czyli ok. ok. 10-20%) . Gdybym miał takie „osiągnięcia”, siedziałbym cicho, no ale ja nie jestem wierną pisówą.

Zwinka
Zwinka

To ten babon, któremu w oczach radośnie mnożyły się po 500 plusach dzieciaczki ?!

Andrzej
Andrzej

a czy Rafalska uzasadniła swoją wypowiedź, bo nie zauważyłem a PiS ma taką metodę, nawrzucać haseł bez uzasadnienia, byle dobrze brzmiało