„Ręce opadają, gdy się widzi ten cyrk”, czyli Wójcik przekazuje maseczki otoczony funkcjonariuszami… z długą bronią

„Ręce opadają, gdy się widzi ten cyrk”, czyli Wójcik przekazuje maseczki otoczony funkcjonariuszami... z długą bronią

– „Ręce opadają, gdy się widzi ten cyrk. Kogo pilnują ci zamaskowani ludzie z długą bronią? Więźniów, górników, maseczek, ministra? Czy po prostu robią za panów do towarzystwa pisowskiemu urzędnikowi?” – napisał internauta Andrzej Filipek.

 

A chodzi o zamieszczony przez Ministerstwo Sprawiedliwości wpis Michała Wójcika. – „Wspólnie ze Służba Więzienną przekazujemy górnikom i ich rodzinom maseczki ochronne. W związku ze wzrostem zachorowań i zagrożeniem COVID-19 zdecydowaliśmy z Ziobrą, że przekażemy potrzebującym część masek wyprodukowanych przez więźniów” – napisał wiceminister.

Dołączono także zdjęcie rzeczonego zastępcy Ziobry, za którego plecami stoją funkcjonariusze z długą bronią. Obok ustawiono kartony, w których – jak można domniemywać – znajdują się maski ochronne.

 

„Śmieszniej już się nie dało?”; – „Trzeba było Leopardy wyprowadzić jeszcze”; – „Wygląda jak kadr z jakiegoś filmu karate z lat 70-ych. „Poznaj siłę moich ninja!”; – „Trzeba było jeszcze desant wojska zamówić”;

– „… ale oczywiście macie choć cień ostrej mgły, jak głupio wygląda obstawa z długą bronią pilnująca kartonów… z maseczkami?”; – „Panie Wójcik, co tak skromnie? Trzeba było całą brygadę antyterrorystyczną od Kamińskiego pożyczyć, a od Błaszczaka co najmniej dwa Rosomaki” – kpili internauci.

„Nie uwierzy Pan, ale są na świecie takie kraje, gdzie o przydzieleniu maseczek najbardziej potrzebującym decydują służby ochrony zdrowia, nie minister sprawiedliwości, i robią to bez udziału uzbrojonych osób w kominiarkach” – napisał do Wójcika jeden z internautów.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
darooJerzyTeresaGrzegorzAndrew Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ewa
ewa

oni takie pokazówki kochaja najbardziej, tego im brakowało, pamietamy Zielińskiego otoczonego policjantami

daroo
daroo

Szkoda że konfetti nie było 🙁

Zbyszek
Zbyszek

Podziwiam owego Wójcika już od dawna. To wybitny pisowiec jest.

Boguslaw
Boguslaw

Uroczystość odbyła się chyba na jakimś placu defilad. Może pod pomnikiem Lecha, dlatego kulsony z długą bronią. Jeszcze może ze dwa helikoptery zabezpieczały z powietrza? A po selfikach ponowne ładowanie do samochodu i wywózka do innego miasta? 🙂

Andrew
Andrew

Przelot klucza f-16 by jeszcze sie zdał.

Grzegorz
Grzegorz

Wójcik postanowił iść w ślady Zielińskiego ale dorównać mu to mało , musi go pobić na głowę.

Teresa
Teresa

To tylko w Polsce, wstyd przed światem, żenada…

Jerzy
Jerzy

Panie Wojcik uwazalem pana za madrzejszego czlowieka biorac czynny udzial w tym zalosnym cyrku otumaniania narodu wystawia pan sobie jak najgorsze swiadectwo.