Rezygnacja syna Beaty Szydło ze stanu duchownego może jej uniemożliwić prowadzenie kampanii prezydenckiej Dudy

Rezygnacja syna Beaty Szydło ze stanu duchownego może jej uniemożliwić prowadzenie kampanii prezydenckiej Dudy

Była premier Beata Szydło reagując na pogłoski, iż – przynajmniej w Małopolsce – poprowadzi wiosenną kampanię prezydencką Andrzeja Dudy napisała na Twitterze, że stanowczo za wcześnie na podobne decyzje.

 

Nie jest też do tego pomysłu dostatecznie przekonana część sztabowców Prawa i Sprawiedliwości.

Wcześniej głośno rozważali go różni działacze, Prawa i Sprawiedliwości. Publicznie mówił o tym m.in. wicepremier Jacek Sasin.

 

Kłopotów PiSowi narobił jednak syn byłej premier Tymoteusz Szydło wydając publiczne oświadczenie, w którym wyraził chęć rezygnacji ze stanu kapłańskiego.

W sztabie partii zawrzało… „Teraz na tym wizerunku pojawiła się rysa” – martwi się jeden z działaczy PiS. „Trzeba się zastanowić, czy do maja wyborcy PiS zapomną już o sprawie syna pani premier” – dodaje z obawą.

O udziale Beaty Szydło w prezydenckim sztabie wyborczym zadecyduje sam obecny prezydent.

/p/

Źródło: Wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jantar
Jantar
7 stycznia 2020 12:28

A mówiłam, że Szydło nakazała synowi zostać księdzem, żeby pięknie wyglądał jej życiorys polityczny. Jak widać moje zdanie się potwierdza. Dla własnych korzyści i korzyści partii i kurdupla zmarnowała synowi nie tylko ostatnich 7 lat życia, ale także i resztę, bo jak ma teraz normalnie funkcjonować po seminarium duchownym? Gdzie pójdzie pracować? Jeszcze z takim bagażem, jak afera wokół jego odejścia z kapłaństwa i mamuśką z pretensjami i życiorysem politycznym, która o wszystkim decyduje pod kątem tego, co zyska Kaczyński, partia i ona…

wiki
wiki
7 stycznia 2020 14:53
Reply to  Jantar

Do zarządu KGHM u lub innej intratnej spółki SP