Rezygnacja syna Beaty Szydło ze stanu duchownego może jej uniemożliwić prowadzenie kampanii prezydenckiej Dudy

Sojusz prezydenta z Ziobro i Beatą Szydło?

Była premier Beata Szydło reagując na pogłoski, iż – przynajmniej w Małopolsce – poprowadzi wiosenną kampanię prezydencką Andrzeja Dudy napisała na Twitterze, że stanowczo za wcześnie na podobne decyzje.

 

Nie jest też do tego pomysłu dostatecznie przekonana część sztabowców Prawa i Sprawiedliwości.

Wcześniej głośno rozważali go różni działacze, Prawa i Sprawiedliwości. Publicznie mówił o tym m.in. wicepremier Jacek Sasin.

 

Kłopotów PiSowi narobił jednak syn byłej premier Tymoteusz Szydło wydając publiczne oświadczenie, w którym wyraził chęć rezygnacji ze stanu kapłańskiego.

W sztabie partii zawrzało… „Teraz na tym wizerunku pojawiła się rysa” – martwi się jeden z działaczy PiS. „Trzeba się zastanowić, czy do maja wyborcy PiS zapomną już o sprawie syna pani premier” – dodaje z obawą.

O udziale Beaty Szydło w prezydenckim sztabie wyborczym zadecyduje sam obecny prezydent.

/p/

Źródło: Wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jantar
Jantar
7 stycznia 2020 12:28

A mówiłam, że Szydło nakazała synowi zostać księdzem, żeby pięknie wyglądał jej życiorys polityczny. Jak widać moje zdanie się potwierdza. Dla własnych korzyści i korzyści partii i kurdupla zmarnowała synowi nie tylko ostatnich 7 lat życia, ale także i resztę, bo jak ma teraz normalnie funkcjonować po seminarium duchownym? Gdzie pójdzie pracować? Jeszcze z takim bagażem, jak afera wokół jego odejścia z kapłaństwa i mamuśką z pretensjami i życiorysem politycznym, która o wszystkim decyduje pod kątem tego, co zyska Kaczyński, partia i ona…

wiki
wiki
7 stycznia 2020 14:53
Reply to  Jantar

Do zarządu KGHM u lub innej intratnej spółki SP