Rodzice Pratasiewicza spotkali się z Trzaskowskim. Ta zniewaga krwi wymaga

Rodzice Pratasiewicza spotkali się z Trzaskowskim. Ta zniewaga krwi wymaga

Rafał Trzaskowski spotkał się wczoraj z rodzicami uwięzionego przez Łukaszenkę, Ramana Pratasiewicza.

Na spotkaniu prezydent Trzaskowski zapytał o szczegóły dotyczące toczącej się przeciwko Ramanowi i jego dziewczynie Zofii Sapiehy sprawy karnej, ich stanu zdrowia, a także wyraził poparcie dla rodziców Ramana zarówno w jego imieniu, jak i w imieniu całego polskiego społeczeństwa, które przeżywało podobne wydarzenia w czasach powstania +Solidarności+”.

Po spotkaniu Trzaskowski podjął decyzję o przyznaniu pomocy rodzicom białoruskiego aktywisty. Również „swoją wszechstronną pomoc dla rodziców Ramana będzie udzielać Centrum Białoruskiej Solidarności”.

No to teraz się zacznie! No bo jak? To nie Trzaskowskiemu i opozycji należy się podziękowanie za solidarność z narodem białoruskim!

Zapewne więc znowu jakiś polityk PiS napisze list otwarty, w którym będzie chciał przywrócić rodziców Pratasiewicza do pionu i przekonać ich, jak złą drogą zmierzają, sprzymierzając się z wrogiem obozu władzy.

Zapewne zacznie się ogólnopolska nagonka na Białorusinów, którzy zapominają, komu tu należy się wdzięczność za wsparcie i pomoc.

Zapewne to spotkanie zostanie uznane za zdradę polskiego interesu narodowego, prezesa i całej tej Zjednoczonej Prawicy.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

Tamara Olszewska

Źródło: radiozet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
11 czerwca 2021 09:49

Na Białoruś nie dotarła jeszcze najnowsza historia polski w wersji PiS only i chyba tylko dlatego białoruska opozycja nie wali drzwiami i oknami na Nowogrodzką, do kurii biskupich czy do obu dud. Pies terlecki usiłował zmienić im nawigację, ale coś poszło nie tak

Dron
Dron
11 czerwca 2021 12:07

Mam propozycję dla pana terleckiego – niech wyczyści buty panu Trzaskowskiemu. Tak się, dyplo…… robi politykę zagraniczną.

smętek
smętek
11 czerwca 2021 16:42
Reply to  Dron

To są, na nasze nieszczęście, dyplomatołki – jak mówił Pan Władysław Bartoszewski – i niczego nie zrozumieli i nie zrozumieją.

Wujo Wkurw
Wujo Wkurw
11 czerwca 2021 17:04

Może tym razem prawactwo nie bedzie szczekac wyć? Sie zobaczy. Jesli usłyszymy wycie – znaczy działa znaaaaakomicie!