Rozerotyzowane Kielce, czyli jak TVP seksualizowała dzieci

Rozerotyzowane Kielce, czyli jak TVP seksualizowała dzieci

„Mam tatuaż w bardzo ciasnym miejscu”, „myślę o jej arbuzach”, „zróbmy to na parterze”, zachwalanie ananasa, który ma poprawiać smak nasienia, a także „umiesz kręcić pupą” zaśpiewane dziewczynce prosto w twarz. To wszystko można było zobaczyć w sobotę w TVP2 przed 23.00 – czytamy w portalu OKO.Press na temat festiwalu disco polo w Kielcach. TVP2 podało informację, że w sobotę i niedzielę, 10 i 11 sierpnia drugą edycję Festiwalu Muzyki Tanecznej zorganizowanego przez Telewizję Publiczną oraz samorząd Kielc oglądało ponad 2 miliony widzów.

 

W trakcie koncertu – podczas wykonywania utworu „Jesteś zarąbista” wokalista Radosław Liszewski, zszedł do widowni, kucnął obok kilkuletniej dziewczynki. I zaśpiewał w jej stronę: „Umiesz kręcić pupą, fajnie ruszasz się. Obiektem pożądania właśnie stałaś się”. Wokalista problemu nie widzi. Gdy redakcja portalu Pudelek poprosiła Liszewskiego o wyjaśnienie swojego zachowania, ten odpisał: „To był przypadek, po prostu podszedłem do ludzi, dziewczynka była wystraszona, chciałem, żeby się uśmiechnęła. Bez przesady. Równie dobrze mogłyby być to panie pod 70-tkę. I to też można byłoby uznać za dziwne. Fajnie było w tych Kielcach, fajna energia, prawie miesiąc temu wyprzedane bilety. Moc i energia!”.

Tymczasem władze mają przecież hopla na punkcie zagrożenia dzieci seksualizacją. Jak przypomina cytowany portal, w marcu 2019 Dariusz Piontkowski, obecnie minister edukacji, mówił w TVP Białystok o edukacji seksualnej, że to „próba wychowania dzieci, które zostaną oddane w jakimś momencie pedofilom”. W prawicowej narracji edukacja seksualna ma, poza tym zachęcać dzieci do „przedwczesnego podjęcia inicjacji seksualnej; być przyczyną nastoletnich ciąż; podważać tradycyjne wartości i ład moralny; wymuszać akceptację dla „niestandardowych zachowań seksualnych” – przypomina OKO.Press. Pisząca na jego łamach Dominika Sitnicka nie ma wątpliwości, że firmowany przez TVP i kielecki samorząd festiwal, oglądany także przez dzieci na widowni i przed telewizorami, podpadał pod pierwszy trzy zarzuty.

 

Sprawę ironicznie i trafnie skomentował na Twitterze Bartosz Wieliński. „Halo @KurskiPL, RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI!!! Jeszcze dziś składam na TVP skargę w KRRITV w związku z brutalną seksualizacją dzieci w jednym z programów. Skandal! – napisał na swoim profilu.

Aż korci, by dowiedzieć się, co sądzi o weekendowym przeglądzie disco polo pewna mama z Płocka, zdegustowana obserwatorka niedawnego Marszu Równości w swoim mieście, żarliwie wyjaśniająca dziennikarzowi, że jest mu zdecydowała przeciwna. Dlaczego?

Jak stwierdziła, marszu powinno się zakazać, bo „to same pedały i lesby”, a poza tym – zauważyła emocjonalnie – „moje dziecko bało się dzisiaj iść do sklepu, bo go pedał porwie i jakiś gej”. Na pytanie dziennikarza, skąd ta wiedza, że „pedały porywają dzieci”, odparła energicznie: „dzieci uczą się tego na podwórku, bo u mnie w domu czegoś takiego nie słyszały, a teraz boją się wychodzić na dwór, bo jest taka parada”. Czy teraz będzie się bała także włączyć telewizor?

mpm

Źródło: oko.press, twitter.com

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
DorotaHerodAntypisJantarZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Za komuny dzieci porywała czarna Wołga. Teraz straszy się je gejami. Polska durnotą ciemnego ludu i kościelnym zaduchem stoi.. Ale to tylko zasłona dymna, mająca przykrywać zbrodnie pedofilskie kleru. Ale, kochani, róbmy swoje…

Jantar
Jantar

„W prawicowej narracji edukacja seksualna ma, poza tym zachęcać dzieci do „przedwczesnego podjęcia inicjacji seksualnej; być przyczyną nastoletnich ciąż; podważać tradycyjne wartości i ład moralny” – oczywiście, że tak ma być, ale nie w wyniku tzw. seksualizacji dzieci, a w wyniku przywrócenia tradycji katolickich, czego żądają hierarchowie kościelni. Przypominam, że do początku XX w. kobiety nie miały żadnych praw, o małżeństwach decydował ojciec, brat lub najbliższy męski krewny. Wydawano za mąż już 14-letnie dziewczynki, w niższych warstwach społecznych (chłopstwo) wydawano za mąż dziewczynki zaraz po pierwszej miesiączce, bo rodziny były wielodzietne i nie były w stanie utrzymać takiej ilości dzieci,… Czytaj więcej »

HerodAntypis
HerodAntypis

Jak zwykle rozdwojenie jaźni. Jak oni to seksualzacja, jak my to tylko zabawa. Jak dla mnie to ideologia królikowania. Reklama z królikami się nie przyjęła to atakują za pomocą seksopolo. Byle tylko natrzepać baranów do strzyżenia. Będą chrzty, komunie, wesela, pogrzeby – kupa kasy z co łaska. No i trochę powołań by się przydało bo populacja czarnuchów maleje.

Dorota
Dorota

Pewnie, że powołań ubyło, jak do chłopaka z najmniejszej wsi dotarło, że może mieć chłopaka, to nie ma potrzeby chować się w seminarium. I stąd to wołanie na alarm. Boją się konkurencji.