Rozmowy Kaczyński-Kukiz. Terlecki: „zawsze dobrze mieć dużo sojuszników”

Zdaniem Terleckiego odwołanie Witek oznacza.. wybory parlamentarne

„Rozmowy zawsze się odbywają, także to nie jest nic nadzwyczajnego” – powiedział w Sejmie szef klubu PiS Ryszard Terlecki zapytany o to czy Jarosław Kaczyński rozmawia z Pawłem Kukizem – czytamy na tvn24.pl

 

Zapytany o to czy te kontakty z Kukizem nie mają drugiego dna i czy tak naprawdę nie chodzi o wygenerowanie przekazu dla Solidarnej Polski, że „jak coś” to ugrupowanie Ziobry będziemy kim zastąpić, Terlecki powiedział: „nie ma potrzeby zastępowania Solidarnej Polski, jak długo pozostają w koalicji”.

„Na uwagę, że nie zaszkodzi mieć sojuszników po stronie Kukiz’15, Terlecki odpowiedział, że „zawsze dobrze mieć dużo sojuszników”. Zaprzeczył natomiast, jakoby na stole była już konkretna propozycja. – „My znamy oczywiście wszyscy oczekiwania ustawowe tego środowiska Kukiza, więc to nie jest żadna tajemnica” – podkreślił polityk PiS”.

 

Nie usłyszeliśmy jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o to, która strona zainicjowała ostatnią serię rozmów: „te rozmowy toczą się, można powiedzieć (…), odkąd Kukiz jest w parlamencie, czyli od poprzedniej kadencji, przecież wielokrotnie się odbywały”- powiedział Terlecki

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Kaczyński ogrywał ni takich „zawodników” jak Kukiz, ten zaś wielokrotnie powtarzał, że pójdzie z samym diabłem jeśli ten zagwarantuje mu przeforsowanie głównych postulatów swego ruchu. Czy coś z tych rozmów wyjdzie?

/as/

Źródło: tvn24.pl

 

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
malgoska
malgoska
8 marca 2021 23:01

Na mnie nie licz, pożałowania godny nędzniku!