RPD boi się, że dzieci będą uczone robienia lewatywy przed seksem analnym

Ziobro daje dorobić żonie Rzecznika Praw Dziecka. Do wzięcia kilka tysięcy w jeden weekend

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak znów odpłynął! Tym razem w wywiadzie dla Telewizji Republika poruszył temat edukacji seksualnej w polskich szkołach.

Forma tego, co się teraz nazywa, nadaje nowe treści temu pojęciu edukacji seksualnej, są absolutnie niedopuszczalne od strony prawa dziecka do wychowania w rodzinie i do przekazywania światopoglądu przez rodziców. I przeciwko temu protestuję” – zaczął RPD.

 

„Przecież przepisy są jasne. Że te treści, które obecnie próbuje się przekazywać, jak chociażby – nikogo nie wywoływałem do głosu, ale jednak jedna z organizacji z Poznania się od razu pojawiła, zaczęła bardzo jaskrawie na mnie atakować. A z drugiej strony bardzo wulgarne filmiki i treści edukacji seksualnej, jakie oni przedstawiają” – kontynuował.

Ja zadaję pytanie: czy na przykład takie treści miałyby być przedstawiane uczniom w szkole? A jeżeli tak, to na przykład czy też byłaby to praktyka w zakresie robienia lewatywy przed stosunkiem analnym? Proszę wybaczyć, że w poniedziałek rano takie zdania wypowiadam, ale to pokazuje, z jakimi edukatorami mamy do czynienia” – zakończył Pawlak.

 

Cóż, sytuacja w Poznaniu, przynajmniej zdaniem Pawlaka, jest naprawdę tragiczna. Dzieciom podaje się tam pigułki na zmianę płci i uczy się je robienia lewatywy… Czego jeszcze dowiemy się w najbliższym czasie od Rzecznika Praw Dziecka?

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródło: natemat.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
RyszardMarekIrenaZbyszekHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Zaczynam mieć brzydkie podejrzenia, co do osoby tego pseudo-rzecznika. Jest taka możliwość, że jemu ktoś robi lewatywę przed stosunkiem analnym. No bo skąd u tego osobnika takie skojarzenia?

Irena
Irena

Po prostu….znawca tematu !!! Lepiej niech MILCZY !!!

Kundzia
Kundzia

No naprawdę takiego bezmózgowca jakim jest pawlak szkoda już nawet komentowac. A lewatywę to niech sobie do mózgu zrobi chociaż nie mam nadzieji że zmądrzeje.

Zwinka
Zwinka

Czekam na dalsze, pikantne szczegóły. Ten osobnik zachowuje się jak ksiądz w konfesjonale: najwyraźniej rajcują go takie tematy.

bulka
bulka

I przy okazji kijem po pretach klatki gsortu, to zawsze dziala …

Lehoo
Lehoo

Kiedy Zelnik plótł androny o połamanych dzieciach z in vitro myślałem, że głupiej się nie da. Pawlak wykazał jednak, że się da.

Marek
Marek

To jest jeden z głównych problemów przeciwników pis, wciąż uważają, że większym debilem jak zwolennik pis się być nie da, wciąż myślą, że gorzej być nie może, że to już ostatnia granica, której pis nie przekroczy. Ale zawsze okazuje się, że są w głębokim błędzie. Nie ma takiego sk…, kłamstwa, łajzostwa, debilizmu, zniszczeń jakich kato-faszyści się nie dopuszczą, oni przecież maja misję od samego Boga i to wszystko usprawiedliwia. Jak dla osiągnięcia swoich celów będzie trzeba zbudować polskie obozy koncentracyjne to zbudują, jak będzie trzeba wymordować 20, czy 30mln polaków to wymordują. Nie łudźcie się, że będzie inaczej. „Polska będzie… Czytaj więcej »

HerodAntypis
HerodAntypis

To jakiś obsesyjny zbok o pedofilskich inklinacjach!!!

Zbyszek
Zbyszek

Psychopatyczny zbok jest RPD. Uważam, że czas na analfabetę na stanowisku Ministra Oświaty.

Ryszard
Ryszard

No cóż, jeśli pan Mikołaj woli bez lewatywy, należy to uszanować. W końcu to wolny kraj.