RPD widział dziecięce plecaki pełne tabletek na zmianę płci. Zaskakujące słowa

Ziobro daje dorobić żonie Rzecznika Praw Dziecka. Do wzięcia kilka tysięcy w jeden weekend

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak niedawno ostrzegał rodziców przed tzw. edukatorami seksualnymi, którzy grasują po ulicach Poznania i wychwytują dzieci, aby podać im nieznane bliżej „tabletki na zmianę płci”. Wypowiedź RPD stała się powszechnie obiektem kpin i żartów dziennikarzy i internautów.

 

Dziś M. Pawlak pojawił w się Senacie i usiłował wytłumaczyć się z wypowiedzi po tym, gdy senatorowie Jolanta Hibner i Krzysztof Brejza zaczęli mu ją wypominać. Pawlak nie potrafił podać im nazwy środków farmakologicznych na zmianę płci.

Nie będę wymieniał nazwy tych środków. Zawiadomienie do prokuratury zostało złożone, co więcej, na tyle poparte dowodami, że prokuratura wszczęła śledztwo, nie tylko z mojego zawiadomienia, bo także inne osoby zgłosiły proceder nielegalnego obrotu środkami farmakologicznymi, także w odniesieniu do dzieci. Nie tylko to postępowanie jest wszczęte, prowadzone, ale – można powiedzieć – jest rozwojowe” – powiedział politykom Koalicji Obywatelskiej Rzecznik Praw Dziecka.

 

To, czy dotyczy to transaktywistów, edukatorów, gdzie, w jakim miejscu, z jakich serwerów korzystali, z jakich komunikatorów, w jaki sposób pakowali dzieciom do plecaków te środki, bo to element nielegalnego obrotu – takie plecaki z tymi środkami widziałem – to bada prokuratura i to ona będzie wyjaśniała jako organ właściwy te okoliczności” – kontynuował swoje wywody RPD.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Rzecznik Praw dziecka poprosił też opozycję o to, by ta nie ignorowała problemu. „Są takie sprawy, gdy dochodzi i do prawnej modyfikacji (płci – red.), i medycznej, i farmakologicznej, i fizycznej. (…) Poruszyłem bardzo istotny problem. Chciałbym, żeby ten temat był rozpatrywany w aspekcie trudnych spraw młodzieży, a nie, żeby trywializowano i kpiono z tej sytuacji” – dodał gość Senatu.

Mikołaj Pawlak, po gafie, niestety nie potrafi podejść do swoich słów z dystansem. Pokazuje to, że człowiek ten zwyczajnie nie nadaje się na tak ważne stanowisko.

/nt/

Źródło: interia.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
11 września 2020 18:28

Ów Pawlak, moim zdaniem, wykazuje niezdrowe zainteresowanie płcią dzieci. Normalnemu człowiekowi wystarczy powiedzieć, że to Dzesika a to Brajanek i wierzy. Nie leci z łapami do majtek tych dzieci, zeby sprawdzać czy to prawda.

Kundzia
Kundzia
11 września 2020 22:26

Przecież takiego dzyndzla nie można traktować poważnie.Kto mu dał dyplom?Chyba jemu wkładano do plecaka jakieś psychotropy i one pozostawiły na lata ślad w jego durnym mózgu. Taki niedorozwój reprezentuje dzieci.

Maciek123454321
Maciek123454321
11 września 2020 23:56
Reply to  Kundzia

Napił się z PISuaru i zdurniał. Nie on jeden.