Rydzyk znalazł sposób na zebranie pieniędzy dla swoich mediów – sprzedaje maseczki i przyłbice

Sklep Rydzyka oferuje „boski seks”. „Orgazm to przedsionek nieba”

Najlepszy biznesmen w polskim Kościele Tadeusz Rydzyk znalazł sposób na zarabianie pieniędzy dla swoich fundacji i mediów w czasach pandemii koronawirusa. Rozpoczął właśnie sprzedaż maseczek i przyłbic.

 

Przypomnijmy, że niedawno z powodu pandemii uskarżał się na brak przychodów. Pisaliśmy o tym w artykule „Rydzyk apeluje o wpłaty: „Nasze media istnieją dzięki łasce Pana Boga i pomocy świadomych i odpowiedzialnych katolików i Polaków”.

Za wielorazową bawełnianą maseczkę trzeba zapłacić 9,90 zł. Plastikowa przyłbica kosztuje 16,90 zł, która – jak czytamy – „zmniejsza ryzyko zakażenia drogą kropelkową”.

 

A wszystko można zamówić w sklepie internetowym fundacji, w której władzach zasiada Rydzyk. Na wysyłkę towarów trzeba czekać do pięciu dni, ale masek i przyłbic podobno w magazynach fundacji redemptorysty nie brakuje.

– „W którym DPS-ie pomaga zarażonym koronawirusem pensjonariuszom wielebny Ojciec Tadeusz Rydzyk z Torunia?” – zapytał jeden z internautów.

bt

Źródło: se.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
20 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
18 kwietnia 2020 11:06

Starzeje się Tatko Inkasent. Nie wyczuł interesu od razu na starcie epidemii, tylko jęczał o kasę.

Piotr
Piotr
18 kwietnia 2020 17:19
Reply to  Zwinka

Czekał na zarządzenie o obowiązkowym noszeniu masek,może nawet transport z tego dużego samolotu pojechał do niego,jakoś się to czasowo wszystko zgrało.Swoją drogą coś o maskach w sąsiednim niemieckim kraju, tam jest tylko zalecenie do noszenia, nikogo się nie karze,sport można uprawiać , na rowerze jeździć ,do lasu chodzić ,jest tylko apel o abstand.

Zgredzinka
Zgredzinka
18 kwietnia 2020 12:02

I nie ma na niego sposobu.
Nawet papież Franciszek ograniczył swoją reakcję na otrzymaną petycję do obietnicy przyjrzenia się delikwentowi.
Przez lata wszyscy się mu tylko przyglądają, a ten robi co chce.
Po nim to najlepiej widać, że jest tylko tu i teraz, więc … hulaj dusza, piekła nie ma.

Nihil
Nihil
18 kwietnia 2020 12:27

Mam cichą nadzieję że kiedy ta bandycka „wadza” upadnie, to ta ochydna pijawka zostanie skazana i kara będzie surowa

HerodAntypis
HerodAntypis
18 kwietnia 2020 12:42

Mnie to akurat nie dziwi. Przecież to redemptorysta, czyli Odkupiciel. Odkupuje więc od rządu to, co mu się akurat opłaca. Kiedyś odkupił grunty, teraz widocznie rząd tanio mu sprzedaje maski, więc odkupuje. Przy okazji spełnia dobry uczynek; pomaga rozprowadzić czterysta ton sprzętu! Gdyby był Szpitalnikiem, zapewne przebywał by w szpitalach i DPS-ach. Oczywiście bez maski, ze względu na konsekrowany nos i usta.

Goool
Goool
18 kwietnia 2020 14:19

W sumie cena normalna. Kupi, kto chce.

HerodAntypis
HerodAntypis
18 kwietnia 2020 17:04
Reply to  Goool

Przyjdzie głupi i kupi.

smętek
smętek
18 kwietnia 2020 17:07
Reply to  Goool

Nie o cenę a o proceder chodzi. Autor tego nie kuma?

Goool
Goool
18 kwietnia 2020 18:21
Reply to  smętek

Ale kto mu zabroni handlować czymkolwiek? Osobiście nie chciałbym, aby księża zajmowali się biznesem, ale mają do tego prawo. A Rydzyk to od dawna wpierw biznesmen, potem duchowny.

HerodAntypis
HerodAntypis
19 kwietnia 2020 09:23
Reply to  Goool

Przypomnij sobie, jak Jezus rozwalił żydom stragany wokół świątyni, mówiąc: „z domu Ojca mego zrobiliście jaskinię zbójców”. To chyba jasno pokazuje stosunek Jezusa do handlu, kupczenia i lichwy, ale czarnuchy bardzo nie lubią o tym pamiętać. Z nazwy chrześcijanie, z zachowania katolicy. Skrajna hipokryzja to znak szczególny tej religii. Można też powiedzieć, że to stałe, nieusuwalne rozdwojenie jaźni.

Jacek Doliński
Jacek Doliński
18 kwietnia 2020 23:08
Reply to  Goool

Cena nominalna na Poczcie Polskiej, w tym zysk dla poczty 2.40, a zysk dla producenta niewiadomy. Przed epidemią maseczki były po kilkadziesiąt groszy.

Goool
Goool
19 kwietnia 2020 12:57

Mówimy o wielorazowej maseczce. Zamawiałem takie hurtowo dla firmy po 8 zł sztuka. 10 zł w detalu nie poraża.

Wiśnia
Wiśnia
19 kwietnia 2020 16:21
Reply to  Goool

Ja w detalu kupiłem po 6,5. Pytanie jaka jakość. A ten ojczulek powinien już dawno siedzieć za naciąganie staruszków

Rafał P
Rafał P
19 kwietnia 2020 20:04
Reply to  Goool

Do qrwy nędzy, my wszyscy płacący podatki już za te maski i sprzęt zapłaciliśmy. A ponadto za transport 12 mln. To powinno być rozprowadzane bez dodatkowych opłat.

Wyborca PiS
Wyborca PiS
18 kwietnia 2020 17:58

Zazdrośni? Wy sprzedajecie tylko hejt antypisowski.

Jacek Doliński
Jacek Doliński
18 kwietnia 2020 23:18

To mi przypomina inne okazje u ojca biznesmena dla jego owieczek: antena satelitarna z napisem „Trwam” i dekoder za 399 zł:, podczas gdy u innych dostawców można go było w regularnej promocji dostać za 99 zł i telefony komórkowe „W rodzinie” (ten biznes już chyba upadł): podpisując umowę na rok albo dwa można było dostać telefon starego typu, kupiony na zachodzie pewnie po cenie złomu, za kilkaset złotych, podczas gdy u konkurencji były smartfony po 99 zł.

Oleandra
Oleandra
19 kwietnia 2020 12:43

Do roboty niech idzie zakałą naszego kraju i zarobi1500zł zobaczy jak przecietny Polak żyje,za czyjeś pieniądze dobrze jest prowadzić hulaszczy tryb życia kupować samochody za5mln zł,a tyle dzieci jest chorych mają policzone godz życia to go nie interesuje itd… jego głowa będzie leżała na drodze do piekla

Chermes
Chermes
19 kwietnia 2020 17:18

Powoli wychodzi na jaw gdzie podział się sprzęt i środki ochrony osobistej, których 400 ton, samolotem o udźwigu 250 ton, w ilości 96 ton (według oficjalnych, rządowych danych) sprowadził z Chin rząd polski. 🙂

Savonarola
Savonarola
19 kwietnia 2020 20:18

Czy ten spasiony geszefciarz z Torunia sprzedaje maseczki poświęcone swoją konsekrowana ręką (tfu)?!
No i ciekawe, czy do każdej maseczki oferuje r9wnież relikwie 2-go stopnia sprzedawzne zwykle u niego wysyłkowo po 5 zł sztuka?!

Krzysztof
Krzysztof
19 kwietnia 2020 22:04

Ciekawe, skąd ojciec inwestor ma towar?