Ryszard Czarnecki porządzi teraz polskim sportem

Europosłowie PiS na wycieczce w Kaszmirze w towarzystwie działaczy ze skrajnie prawicowych partii

Właśnie zasiadł we władzach Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości, były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego załapał się na kolejną fuchę.

O nominacji poinformował sam polityk na Twitterze. Do prezydium „Polskiego Komitetu Olimpijskiego zostałem wybrany jako przedstawiciel i wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. To dla mnie zaszczyt i honor! Bardzo dziękuję za zaufanie” –  napisał europoseł PiS.

Ryszard Czarnecki w latach 90. Był liderem Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego. Teraz jest politykiem PiS. Z ramienia tego ugrupowania jest posłem do Parlamentu Europejskiego. Był wiceprzewodniczącym PE. Z funkcji tej został odwołany za słowa o Róży Thun z PO (Podczas II wojny światowej mieliśmy szmalcowników, a dzisiaj mamy Różę von Thun und Hohenstein –powiedział Ryszard Czarnecki).

Niedługo po odwołaniu został wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Teraz zasiądzie też we władzach PKOL. Jak zaznacza, funkcję, jak wszystkie zajmowane w sporcie, pełnić będzie społecznie.

/j/

Źródło: doRzeczy

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
magdalenaMaciek123454321MariaPolka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

No to na bank możemy się pożegnać z jakimikolwiek sukcesami, nawet tam, gdzie były one jeszcze możliwe. Już obatel się o to postara. Kto go w ogóle wybiera? I po jakiego groma? Przecież ten facet to chodzący obciach. I że będzie pełnił funkcję społecznie? Już ja to widzę oczyma duszy mej!

Maria
Maria

„Kto go w ogóle wybiera”
A czy teraz ktoś kogoś wybiera?
– Prezes prezesów wskazuje i już!

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

No w sumie fakt…

Maciek123454321
Maciek123454321

Czyli – społeczny pajac. Kto tego debila jeszcze słucha? A jeżeli już słucha, kto się z niego nie śmieje? Zresztą w to „społecznikostwo” też nie za bardzo wierzę. Tarczyńskiego pamiętacie?

magdalena
magdalena

Ale karierę zrobił ten współczesny Dyzma.