Rząd dał pieniądze na projekt o „przestępstwach pod wpływem ideologii LGBT”

Minister Ziobro pod specjalnym nadzorem. Zakaz lotów nad jego domem

Ministerialny Fundusz Sprawiedliwości współfinansuje projekt pt. „Przeciwdziałanie przestępstwom dotyczącym naruszenia wolności sumienia popełnianym pod wpływem ideologii LGBT”!

 

Projekt ten ma być realizowany w latach 2020-23 przez Fundację Strażnik Pamięci, której szefem jest narodowo-katolicki dziennikarz Paweł Lisicki z „Do Rzeczy”. Projekt zakłada „doprowadzenie do zmniejszenia, a docelowo do wyeliminowania z polskiej przestrzeni publicznej przypadków łamania praw sumienia ludzi wierzących, którzy cierpią pod wpływem presji nowych lewicowych ideologii (…)”.

W ramach realizacji projektu Fundacja Strażnik Pamięci zobowiązała się do wydania serii 5 zeszytów dołączanych do poszczególnych numerów tygodnika „Do Rzeczy”. Materiały te mają opisywać genezę ruchów LGBT (rzekomo marksistowską), zwiększać czujność Polaków na problemy związane z obrażaniem uczuć religijnych, oraz informować ich o oddziaływaniu ideologii lewicowych na katolików.

 

Pierwszy ze wspomnianych zeszytów już się ukazał i można w nim przeczytać m.in. wywiad z prezesem ultrakatolickiego stowarzyszenia prawniczego Ordo Iuris.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Wcześniej Fundusz Sprawiedliwości wspierał już „dzieła” autorstwa m.in. niesławnej Fundacji Lex Veritatis o. Tadeusza Rydzyka i jego radiomaryjnego środowiska. Fundusz powstał w celu pomocy ofiarom przestępstw, praktyka pokazuje jednak, że większość środków z niego trafia do różnych stowarzyszeń i fundacji.

/nt/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MariaAśkaChermesJantarMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Marek

Pięknie. Kolejna partia dowodów potwierdzających, że pis dąży do państwa faszystowskiego, jedna partia, jeden wódz, jedna religia, jeden naród, jedne media i jedna ideologia.

Jantar
Jantar

Następne w kolejce delegalizacja i penalizacja homoseksualizmu? Pewnie minister Zero ma już przygotowane odpowiednie przepisy do wdrożenia w Kodeks Karny. I wykreślenie z Kodeksu przepisów o gwałtach, bo przecież w myśl narodowo-katolickich myślicieli „gwałt to nie jest przestępstwo, bo mężczyzna ma prawo wziąć ją siłą kiedy tylko zechce”.

Chermes
Chermes

Macierewicza czy Misiewicza chcą karać? Bo ten piękniś Janniker chyba podchodzi jedynie pod prawo „ameryckie”, jak wszyscy amerykańscy żołnierze i ich rodziny przebywające w Polsce. 🙂

Aśka
Aśka

Ja po raz setny powtórzę, że geje najbardziej przeszkadzają kryptogejom.

Maria
Maria

Co udowadnia F. Martel w dokumencie „Sodoma”