Rząd Morawieckiego może wpaść w ręce Kremla

Rząd PiS ukrywa ważne informacje dot. stanu gospodarki – informuje „Wyborcza”

Skład nowego rządu Mateusza Morawieckiego jest toczka w toczkę składem Beaty Szydło. Po co więc został wymieniony kapitan zespołu? Nikt o to nie spyta trenera Jarosława Kaczyńskiego, bo kto chciałby usłyszeć, że jest kanalią, mordą zdradziecką?

Poprzedni rząd przyczynił się do spadków w każdym możliwym rankingu. „Sukcesy” tego rządu znakomicie opisuje wynik 1:27, który powinien zostać wpisany do Księgi Guinnessa.

Morawiecki może się tylko cieszyć, że nie „poprawi” wyniku, gdyż Unia Europejska nie ma w planach przyjęcia nowych członków. Może nas czekać najwyżej wypadnięcie z członkostwa.

Ministrowie rządu Beaty Szydło z nowym kapitanem Morawieckim przysięgali na Konstytucję z imieniem Boga na ustach. Konstytucja była złamana wielokroć, tym samym Bóg został tak samo potraktowany. Nie jest to jeszcze ukrzyżowanie, ale umycie rąk od odpowiedzialności. PiS wyznaje zatem wiarę w ułomnego Boga. Ten rząd Golgotę ma przed sobą.

Najgorszy trener w historii prezes Kaczyński zdegradował reprezentację do pośledniej ligi – klasy B. Z takimi zawodnikami – Macierewiczem, Waszczykowskim, Szyszką – nie można oczekiwać powrotu do wyższej klasy rozgrywek. A nie ma już gdzie spaść, chyba że w ręce Kremla. W Moskwie zresztą już piszą, że Polska zawiodła się na Zachodzie.

Ciemny lud może tylko zaśpiewać starą śpiewkę: „Polacy, nic się nie stało…”.

Waldemar Mystkowski
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tedantymoher Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
antymoher
antymoher

CZEKAM TYLKO NA OFICJALNĄ REAKTYWACJĘ PRL I RWPG!WTEDY RUSKIE ODDADZĄ IM WRAK………..MNIE JUŻ NIE BĘDZIE W TYM KRAJU!POZDRAWIAM.

Ted
Ted

Ta rekonstrukcja to wielki sukces PiSu. „Nowy” rząd, z nowym zapałem, przystąpi do dalszych dobrych zmian.
Jeszcze jest tyle drzew do wycięcia, tylu prezesów sądów do zmiany, tyle samochodów rządowych do rozbicia, tylu wyższych oficerów do wywalenia, tylu działaczy opozycji do oskarżenia, tylu Misiewiczów do zatrudnienia …..