Rzeczniczka PiS Mazurek debiutuje w „Washington Post”

Mazurek atakuje opozycję za posiedzenie Sejmu – „To wy narażacie miliony obywateli, organizując wybory w maju”

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek ma za sobą trudny debiut na łamach „Washington Post”. Portalowe wydanie jednego z najbardziej wpływowych dzienników na globie cytuje jej wypowiedź już w tytule, iż Mazurek „rozumie emocje”, które doprowadziły młodych faszystów do pobicia jednego z członków KOD w Radomiu.

Świat widzi, iż PiS chroni faszystów w Polsce. Należy sobie zadać pytanie – dlaczego? Mariusz Błaszczak po dwóch dniach odezwał się w sprawie brutalnego pobicia w Radomiu. Twierdził, że policja jednak była w Radomiu, ale było jej za mało.

Musiała to być jakaś policja niewidzialna, bo nikt jej nie zobaczył na oczy. Może Błaszczak myśli, że policja ma jego właściwości odkryte przez Marka Migalskiego jakiś czas temu. Można potknąć się o Błaszczaka, bo go nie widać. Taki to Nikt.

Policja ma chronić poprzez obecność, a jej ewidentnie nie było. Błaszczak uzasadniał pobicie w Radomiu podczas pokojowej manifestacji upamiętniającej Czerwiec 1976 roku bilokacją „opozycji totalnej”. Tak! Bo opozycja szczuje… na organizatorów miesięcznic smoleńskich.

Błaszczak i Mazurek nie mówią o problemie, ale wyrzucają z siebie wykute na blachę komunikaty PiS. Nie tylko to zdarzenie, także inne wskazują, iż brak policji podczas manifestacji społeczeństwa obywatelskiego, przyzwolenie na działalność faszyzujących organizacji, to celowe działanie.

PiS posługuje się ekstremistycznymi organizacjami prawicowymi, jak ONR i Młodzież Wszechpolska. Wycofuje policję, jak w Radomiu, aby doszło do starć. Prędzej, czy później zaowocuje to zdecydowanie czymś groźniejszym. PiS hoduje swój Berkut.

Waldemar Mystkowski
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
antyuzurpatorarciCórka poległego PowstańcaWaldemarPedziwiatr Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wiśnia
Wiśnia

We Francji, Holandii, Austrii tak zwani prawicowcy dostali w d… miejmy nadzieje że w Polsce też. Wtedy wszystkie sądy na wszystkich szczeblach będą zatkane. Raz już zlekceważyło się dyscyplinę w sprawie ziobry.

Gekon
Gekon

Tam nazisci siedza cicho jak mysz pod miotla, w Niemczech za eksponowanie symbologii nazistowskiej ma sie z automatu sprawe karna. A u nas? ”Rzad” poblaza nazistowskim przyglupom. Cos takiego robiono w Republice Weimarskiej, gdy Hitler dochodzil do wladzy.

Nora No
Nora No

Miała być krytyka a wyszła……. reklama.

Robert
Robert

To jest celowa działalność kierownictwa PiS. I tak będzie do czasu, kiedy Kaczyński odejdzie. Wszystko jedno czy na emeryturę, czy na tamten świat. Im prędzej, tym lepiej. Polacy stracili instynkt samozachowawczy.
Rodzi się pytanie, czy ci co ginłeli za Poskę nie wyszli na idiotów. Moim zdaniem tak.

Dec
Dec

„Za mało”. Reszta była na szkoleniach jak chronić miesiączkujących smoleńskie miesięcznice.

Pedziwiatr
Pedziwiatr

Te wszystkie młodzieżówki to leszcze(za wyjątkiem kiboli-niestety)
Smiało można im nastukać jak będą rozrabiać na ulicach.

Wiśnia
Wiśnia

Kibole też są do załatwienia, ale chyba nie o to chodzi żeby się z każdym tłuc.

Waldemar
Waldemar

Droga Młodziezy Wszechpolska i Wszechoenerowska! Nie bój się ujawniać swoich emocji! Na ulicy, podczas demonstracji, w środkach komunikacji miejskiej, na plaży, w klubie, na koncercie! To jest przecież Wasz rząd, Wasza pani Rzecznik i Pani Premier, a nawet Wasz Minister Spraw Wewnętrznych, który też nie ukrywa i nie będzie ukrywał swoich emocji! A w razie czego, gdyby Was sfilmowano i emocji było zbyt wiele, zawsze pozostaje Wasz Minister Sprawiedliwości. On też rozumie Wasze emocje..

arci
arci

a prezydent was ułaskawi

antyuzurpator
antyuzurpator

Heil Amen!

Córka poległego Powstańca
Córka poległego Powstańca

A co się dziwić B. Mazurek? Jaki rząd taki rzecznik