Sąd zmusił Macierewicza do odpowiedzi na pytania Brejzy

„Antoni się odnalazł…” – „Nie ma pomysłu na kampanię? Stara śpiewka o zamachu”

„Bum! Wygrałem sprawę w podkomisją Macierewicza. Podkomisja ds. „wyjaśnienia” katastrofy Tu154 musi odpowiedzieć na pytania: 1) o przetarg dot. „wirtualnego modelu Tu154” 2) kto wykonuje ten model 3) wskazać celowość i łączny kosztu tworzenia modelu” – poinformował na Twitterze Krzysztof Brejza. Poseł PO dołączył odpis wyroku w tej sprawie, jaki wydał Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie.

 

Poseł Brejza zadał pytania w marcu tego roku. Macierewicz nie chciał na nie odpowiedzieć, twierdząc, że kierowana przez niego podkomisja działa w trybie niejawnym i żadnych tego typu informacji udzielać nie musi. No to teraz będzie musiał – ma na to 14 dni od daty otrzymania prawomocnego wyroku wydanego przez WSA.

„I zadajmy sobie teraz pytanie!?: Czy mając obecną wiedzę na temat sędziów „dobrej zmiany” (patrz. publ. Onet.pl) w przypadku „dokończenia” tzw. reformy sądownictwa, taki wyrok jak ten, będzie jeszcze możliwy?!”; – „Wyroki sądów nie są obligatoryjne dla tej pisowskiej władzy…”;

 

– „No to teraz ciekaw, jaka będzie podstawa odmowy ujawnienia danych. Hmmmm. Może personalia osób na banknotach????”; – „Niestety wyroki Sądów dla nich nic nie znaczą. Zaraz coś wymyśla, aby nie wykonać wyroku sądu. Przykre w jakim kraju teraz żyjemy…” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
HerodAntypisDami.PZMariolaZwinkaRafał P Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafał P
Rafał P

Nie po to PiSiory rozwalały system prawny, żeby teraz liczyć się z jakimiś wyrokami.

Zwinka
Zwinka

Teraz trzeba będzie popracować nad uzasadnieniem odmowy udostępnienia tych frapujących informacji. Ależ ta przewodnia siła narodu jest zaharowana. Ciągle czegoś musi odmawiać.

HerodAntypis
HerodAntypis

Wszystko przez te zdrowaśki, pacierze i różańce. Wpadli w trans odmawiania i nie mogą z niego wyjść. Odmawiać! Odmawiać! I jeszcze raz odmawiać!

Mariola
Mariola

Panie Pośle, jest pan moim idolem. Trzymam kciuki za pańską dociekliwość i determinację i życzę wytrwałości.

Dami.PZ
Dami.PZ

Determinacja Doroty i Krzysztofa i Brejzy jest godna podziwu!!. Niestety Polska cofnęła się do średniowiecza – wyroki sądów nie są respektowane przez członków i sympatyków PiS, a osoby które wygrywają w sądach są nękane przez sługusów systemu, propagator i innych najemników ze spec służb. Dodatkowo propagandziści i pospolite trolle ujadają jak psy w kurwizjach i innych mediach. Zauważcie Państwo, że PiS nawet nie rozliczył afer rządu PO-PSL, nie ściągnął wraku i nie doszedł do prawdy. Za to urosło imperium rydzyka, a liczba pomników małego prezydenta zbliża się do 1000!!!

HerodAntypis
HerodAntypis

Tysiąc pomników na tysiąclecie! A potem jeszcze tysiąc na drugą nóżkę! A co do wraku to wstali już z kolan i wyzbyli się mentalności zbieraczy złomu. „Jarek King! PiS Pany!”