Sadurska w zarządzie PZU, bo zna program PiS

Sadurska nie otrzymywała pensji, ale dostała 100 tys. zł

Jaśniej już chyba nie można… Dlaczego Małgorzata Sadurska ma wejść do zarządu PZU? „Nieoceniony” poseł Marek Suski spieszy z odpowiedzią – bo zna program PiS! Na tym nie koniec. Sadurska „jest rękojmią, że będzie on realizowany, a do Małgorzaty mamy zaufanie „ – jak się wyraził Suski w radiu Zet.

Poza tym była już szefowa Kancelarii Prezydenta „zna najważniejsze osoby w państwie, bo przecież właścicielem jest państwo, Skarb Państwa, czyli ministrowie, którzy nadzorują, tworzą walne zgromadzenie. W zarządzie takiej ważnej spółki przyda się ktoś z wykształceniem prawniczym, z doświadczeniem politycznym, bo przy takich wielkich spółkach to jednak jest tam też trochę i polityki”- powiedział Suski.

Zarzuty dotyczące braku kompetencji Sadurskiej do zasiadania w zarządzie PZU, Suski odpiera, twierdząc, że jest ona „prawnikiem, ma ogromne doświadczenie, jest pracowita, a tak wielka spółka, to jednak element różnych przetargów politycznych, więc dobrze również, żeby tam była osoba, która ma doświadczenie”. A i jeszcze jedno – Sadurska „potrafi się kontaktować z mediami”.

Cóż, po prostu skarb będzie zarządzał spółką Skarbu Państwa! 90 tys. zł miesięcznie, które będzie zarabiała Sadurska, w tej sytuacji dla takiego „fachowca” to chyba za mało…
(Źródło: radiozet.pl)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
WiśniaJacekGrzegorzPlus ujemnyMariola Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

No cóż. Włodzimierz Iljicz twierdził, że państwem i kucharka może rządzić, a my przecież powracamy na drogę realnego socjalizmu.

Waldemar
Waldemar

Najbardziej podoba mi się to: „właścicielem jest skarb państwa czyli ministrowie”. No i to: „zna program PiS” jako warunek sine qua non. Sam Suski, z zawodu charakteryzator, zasiadając w komisji sejmowej, gdzie powinni znajdować się prawnicy i bankowcy, jest przykładem, jak dobrze dziś znać program Partii. Ano, „Partia rządzi, partia radzi, partia nigdy cię nie zdradzi!” jak najbardziej dziś aktualne, mimo tylu lat!

Mariola
Mariola

PiSowska DEMOKRATURA Sędziokracji mówi nie! Dla SPÓŁKOKRACJI. trzy razy tak!

Plus ujemny
Plus ujemny

Biedaczka teraz będzie mogła co niedzielę dać na tacę dwa złote. Bo dotąd stać ją było tylko na złotówkę.
Co na to Tygodnik Powszechny, jakoś nie widzę aby panowie Mucharski, Reszka czy Marczewski protestowali z pozycji certyfikowanych obrońców moralności.
Hipokryzja w tym miejscu boli szczególnie.

Grzegorz
Grzegorz

Małgosia chce się sprawdzić w biznesie…

Jacek
Jacek

Program partii programem firmy!

Wiśnia
Wiśnia

Zna program partii, może być w zarządzie dużej firmy. U Sowietów nazywało się to chyba politruk. PROGRAM PARTII PROGRAMEM NARODU.