Sakiewicz otrzymał pozew od marszałka Grodzkiego i „rumakuje” – „Na Twitterze pan gieroja odstawia – a w sądzie malutki i pokorniutki”

Sakiewicz otrzymał pozew od marszałka Grodzkiego i „rumakuje” – „Na Twitterze pan gieroja odstawia - a w sądzie malutki i pokorniutki”

„Pan marszałek Grodzki przysłał mi grubą kopertę… z pozwem. Biorąc pod uwagę obecne sądy grozi mi proces kopertowy” – napisał na Twitterze redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz. – „To już taki standard? Na Twitterze pan pajacuje, gieroja odstawia – a w sądzie taki tyci-tyci malutki i pokorniutki? To nawet rozkoszne jest” – napisał mu w odpowiedzi jeden z internautów.

 

Przypomnijmy, że marszałek Senatu Tomasz Grodzki złożył pozwy przeciw Sakiewiczowi właśnie, a także przeciw pracownikowi Radia Szczecin Tomaszowi Duklanowskiemu oraz szefowi portalu TVP Info Samuelowi Pereirze. Wszystkie dotyczą zniesławienia marszałka Senatu za pośrednictwem środków masowego przekazu.

„W imieniu mojego mocodawcy pragnę jeszcze raz stanowczo oświadczyć, że prof. Tomasz Grodzki nigdy nie żądał od nikogo korzyści majątkowej, nie przyjął takiej korzyści, jak również nie uzależnił udzielenia pomocy lekarskiej od takiej korzyści. Tym samym rozpowszechniane w przestrzeni medialnej informacje na ten temat są nieprawdziwe i naruszają jego dobra osobiste” – napisał w specjalnym oświadczeniu pełnomocnik marszałka Grodzkiego Jacek Dubois.

 

Internauci komentowali wpis Sakiewicza: – „Zanieś Nawackiemu, to Cię uniewinni przez podarcie koperty. Teraz mamy sądy niszczarkowe, a nie kopertowe. Do czasu”; – „Oj tam, PAD uniewinni, jeszcze przed procesem. Za tyle dobra, uczynionego PiSlamowi”; – „Teraz heheszki, a potem będziesz Tomku zgrzytał zębami i organizował zbiórkę, aby mieć na odszkodowanie”.

– „Ode mnie też Pan podobną otrzyma za obrzydliwe kłamstwa pod moim adresem” – poinformował Sakiewicza prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. Chodzi o wypowiedź Sakiewicza, w której sugerował on, że prezydent Białegostoku sprowadził do miasta kiboli, żeby atakowali uczestników ubiegłorocznego Marszu Równości.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
darooKosPotrsmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

Dosyć pobłażania, czas najwyższy żeby obrażani pozywali tego utuczonego na naszych pieniądzach buca.

Kos
Kos

I wszystkich pozostalych.

Potr
Potr

Gruba koperta to będzie po wyroku skazującym i znów pismaki gapy nie dostaną wypłaty

daroo
daroo

A potem znowu będzie żebrał o zrzutkę na odszkodowanie , Jeeezu czy ten tłuk nigdy nie nauczy się pokory?